Jump to content

snoowflak3

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  24
 • Katılım

 • Son ziyaret

snoowflak3 Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 12-12-1917

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 1. snoowflak3

  speedy usko

  Hakkı yenen birisi varsa burada benim sorunum var iglenen yok ikimizde bu sitenin üyesiyiz statümüz aynı bu sitede fakat aldığımız hizmet seni memnun etmiş olabilir. Ama beni memnun etmiyor çünkü yaşadığım sorunların cevaplarını bulamıyorum. Steam ko da yaşadım defalarca forumda bildirdim. Usko da yaşıyorum 3. Günüm ve sadece 1 gün kullanabildim botu hala sorunu çözemedim. Bu saatten sonra da kullanmama kararı aldım. İsteyen dilediği gibi kullana bilir 10 günü aşkın süresi vardır. Kullanmadığım halde sorunlu oyuna giriş yapmaya çalışırken Hapse düştüm bu da yanıma kâr kaldı. Son olarak şunu da
 2. snoowflak3

  speedy usko

  Öncelikle ikimizde bu sitenin üyesiyiz statümüz aynı bu sitede fakat aldığımız hizmet seni memnun etmiş olabilir. Ama beni memnun etmiyor çünkü yaşadığım sorunların cevaplarını bulamıyorum. Steam ko da yaşadım defalarca forumda bildirdim. Usko da yaşıyorum 3. Günüm ve sadece 1 gün kullanabildim botu hala sorunu çözemedim. Bu saatten sonra da kullanmama kararı aldım. İsteyen dilediği gibi kullana bilir 10 günü aşkın süresi vardır. Kullanmadığım halde sorunlu oyuna giriş yapmaya çalışırken Hapse düştüm bu da yanıma kâr kaldı. Son olarak şunu da belirtmek isterim kimseyi karaladığım yok fakat sor
 3. snoowflak3

  speedy usko

  @@DEVILCRAFT 2 Gün önce aldığım botu 1 gün kullandıktan sonra 2. gün oyuna girer gitmez atmaya başladı manuel girişlerimde problem yok PC güncelleme yapmamı söylemiştin. Yapmam gerek güncelleme de yok ilgilenir misin. Daha önce Steam ko da aldığım botunda 1 haftası sunucularınız da problem olduğundan dolayı kullanamamıştım. Fakat görüyorum ki problemler git gide artarken ilgi alaka sıfır.
 4. @@DEVILCRAFT pc eksik güncelleştirmeler tam şuanda dün sorunsuz çalışıyordu. Manuel girişte problem yok fakat bot ile giriş yaptığımız da oyuna girer girmez atıyor. Başka yapa bileceğimiz bir şey var mı? TW den bağlanma şansım var mı?
 5. @@DEVILCRAFT oyuna girer girmez oyundan atanlar ne yapacak buna da bir cevap verirsen iyi olur. Bot ile girş sağlayamayoruz.
 6. snoowflak3

  usko botu 5000 pre pot ları basmıyor

  Speedy bot ile oyuna giriş yapabiliyor musun sen şuanda ? @@sansen
 7. snoowflak3

  Tam oyuna girerken atma sorunu

  SORUN Devam ediliyor.
 8. snoowflak3

  Tam oyuna girerken atma sorunu

  Aynı sorunu bende yaşıyorum konuyla ilgilenir misiniz @@DEVILCRAFT @@aktay28
 9. @[member="DEVILCRAFT"] Speedybotun akibeti ne oldu. 4 Günlük kullanım sürem vardı sunucu da problem oluştu. Anladığım kadarıyla problem giderildi kullanamayacakmıyız biz haybeye giden günleri.
 10. snoowflak3

  hapis sorunu düzeldi mi?

  DOstum durdurk yere kimse hapse girmiyor. Tamamen şansın ve geçtin yerlerle alakalı bir sorun 1 Ay'a yakın süredir kullanıyorum 1 hafta önce girdim durup dururken. Yanlız şuanda koxp aktif değil bir kaç problem yüzünden sorunun giderilmesini bekliyoruz.
 11. snoowflak3

  Giriş Hatası

  ''Is not a valid floating point value.'' Hatası alıyorum yardım eder misin. @[member="DEVILCRAFT"]
 12. snoowflak3

  Legal Karakteri Hapisten Koruma

  Faydalı bir paylaşım teşekkür ederiz. Keşke daha önce paylaşım yapabilseydin. 50 liram çebim de kalaydı. :)
 13. snoowflak3

  SpeedyBot Atak sorunu !

  Gardaşım ayarları sıfırlayamıyorum ki :S Defalarca yazdım foruma admini etiketledim yanıt verek yok.
 14. snoowflak3

  Soacs Koxpa Girişler Kapalı mı Şuan ?

  Event saatleri geldiği zaman koxp hata veriyor. Özelliklere event saatlerinde hata vermesi çok ilginç :blink: <_< <_<
×
×
 • Yeni Oluştur...