Jump to content

LegalDavran

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  107
 • Katılım

 • Son ziyaret

LegalDavran Hakkında

 • Derece
  Yazar

Güncel Profil Ziyaretleri

354 profil görüntüleme
 1. LegalDavran

  80 Lvl int priest Takısı Ne olmalıdır?

  Lego yerine ROM daha mantıklı. Daha kolay artılarsın, daha ucuz.
 2. LegalDavran

  Knight Online USKO [ 800 NPoint Event ]

  Tabii ki katıldım
 3. LegalDavran

  Gm log

  Arkadaşlar biraz mantıklı olun, 83lvl karakterle kullanmak istiyor, log kayıtlarından ben de dahil defalarca hapise düşen arkadaşlarımız oldu, gm slot gezerken tool üzerinden seni incelerse görebilir. Bu kadar riske atmaya değer mi?
 4. LegalDavran

  Gm log

  Yakalar, çok da rahat biçimde hem de.
 5. Yerinizde olsam yeter lan der çıkarmam, gitsinler onlar yaptı dedikleri saçma botu kullansınlar @@aktay28 @@DEVILCRAFT . Steam'den beri bu botu kullanıyorum, hiç yarı yolda bırakmadılar. Çözülecek durumda zaten çözüyorlar, diğer multili bot gibi yayın hayatına son verdik diyip gidebilirlerdi de. Azcık insaflı olun çok mu zor?
 6. Al bir tane daha. ADAM SÜRELER DURDURULDU DİYOR NERENİZLE OKUYORSUNUZ?
 7. Beyler bakın, konu multinin çıkması vs değil. Olay Xcode olmadan bot yapmak. Bu adamlar xcode atlatıp sizi hapis belasından kurtarmak için uğraşıyorlar. Exp bot xcode atlatmıyor, xcode üstünden çalışıyor speedy'nin eski halindeki gibi hapis problemi yaratıyor. Hapis sorunu varken de burda çözüm istiyordunuz, çözüm için uğraşıyor adamlar bu sefer expbot diyorsunuz. Malum sitede expbot satılıyor çok isteyen alsın kullansın, burda da daha fazla kirlilik yaratmasın.
 8. Yahu kör müsünüz? @@REPUBLIC adlı mod arkadaş zaten burdan açıklama yapıyor, onun postunun altına açıklama yapılmıyor diye post giriyorsunuz.
 9. LegalDavran

  USKO PROXYSİZ EN FAZLA KAÇ ÇAR AÇILIR ?

  2 premiumlu 1 premiumsuz hesap sokmuştum aynı ip'den. 3 farklı bilgisayarla girmişti ama multi ile nasıl olur bilmiyorum.
 10. LegalDavran

  USKO v2126.10 priest heal sorunu

  Beyler benden bu kadar, herkese hayırlı farmlar. Selametle.
 11. LegalDavran

  USKO v2126.10 priest heal sorunu

  Sorun güncel, hadi ama!
 12. LegalDavran

  USKO v2126.10 priest heal sorunu

  açıklama bekliyoruz.
 13. LegalDavran

  USKO v2126.10 priest heal sorunu

  Konu güncel. Key yüklemesi için sorun ile ilgili açıklama yapmanızı bekliyorum. Daha ayrıntılı olarak bir kez daha anlatayım. Mesela parti heal'i %80 1920 cana ayarladım diyelim. Karakterin canı %50 gibi bir civara inerse ve tek 1920 ile dolduramayacak halde ise heal atmıyor, seri mana gidiyor ama katiyen hal atmıyor. Düzenleme bekliyorum. @@aktay28 @@DEVILCRAFT
×
×
 • Yeni Oluştur...