Jump to content

korsan64909

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  10
 • Katılım

 • Son ziyaret

korsan64909 Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 17-03-1991

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

288 profil görüntüleme
 1. korsan64909

  Charım hapse düştü nedeni

  @DEVILCRAFT hocam bi bakmadın benim konuya haber beklıyorum
 2. Yapanın eline emegine saglık kat etmek gereken baya uzun yol var gibi benim için
 3. @DEVILCRAFT hocam bakabılırmısın ya bypass yaptım cınko ıcın ve borland da bir form uygulaması yaptım dll olarak sonra ınject ettım bypassa oyunda gameguard yakalıyor ama visualde oluşturdugum dll dosyasına formu dıalog ıle ekledım code ıle buton ekledım town ve wallhack yaptım yakalamıyor..Neden borlandda yaptıgım normal formlu dll yi yakalıyor acaba ?
 4. korsan64909

  Charım hapse düştü nedeni

  bir çok sebebi olabilir..buyuk ıhtımal taramaya yakalanmışsındır
 5. Valla buton olayını cozdum buton ekleyıp kodlarla yonunu filan basitce yon verebiliyorum..ancak bu formu bypass oldugu halde neden nasıl yakalıyor cozemedım biri yardımcı olsaydı buyuk sevaba gırer
 6. Herkese iyi forumlar; Uzun zamandir ugraşlarim sonucu araştıra araştıra Çinko için bypass yapabildim.Bu Bypass injector..Ancak bir form dll oluşturup fonksiyonlarımı yazdım ve bunu oyuna inject ettigimde gameguard yakaliyor.Bypass Tek başına çalıştırınca yakalamiyor..Ve yine Visual studio ile yazili bir dll var.bu dll form'u dialog olarak çagiriyor.Ve buton'ları code ile ekli.Sadece town ve checkbox ekli bunu oyuna inject ettiğim zaman hiçbi sorun yok vızır vızır çalışıyor.Sorun şuki kendim yaptıgım dll borland'ta derlediğim form yakalaniyor acaba neden oluyor bu ? Bu arada visualdeki dll buton eklemeye çalıştım ancak eklediğim buton da diyer butonla ayni gorevi goruyor yani town atma fonksiyonu ekliydi yeni buton da aynı şekilde Town atiyor 2.Sorum visual studio ile yazılmış dll deki butonları form dialog klasorunu proje ustunde açıp baktıgımda form boş duruyor ancak injectte butonlar çıkıyor bu butonların tanımı DWORD WINAPI ThreadProc(LPVOID lpParam) adındaki bir fonksiyonda tanımlı ve bır checkbox ve bir buton var; Tanımı şöyle yapılmış #define IDC_MAIN_BUTTON 101 #define IDC_MAIN_CHECK1 102 BYTE tow2n[] = { 0x48 }; BOOL CHECK1 = FALSE; HWND hwndButton2; ben #define IDC_MAIN BUTTON1 103 Yapıp ThreadProcta tanımlama yapmaya çalışıyorum şu şekilde HWND hwndButton = CreateWindow( "BUTTON", // Predefined class; Unicode assumed "Deneme", // Button text WS_TABSTOP | WS_VISIBLE | WS_CHILD | BS_DEFPUSHBUTTON, // Styles 10, // x position 10, // y position 100, // Button width 50, // Button height hwnd, // Parent window (HMENU)IDC_MAIN_BUTTON, // No menu. (HINSTANCE)GetWindowLong(hwnd, GWL_HINSTANCE), NULL); // Pointer not needed. Ama Malesef farkli bir komut butonu yerine aynı komutu yürüten ıkıncı bir buton üretiyor...Nerde yalnış yapıyorum? nasıl 2. buton yapabılırım ?
×
×
 • Yeni Oluştur...