Jump to content

BakiErdden

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  21
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Herkezden özür dierim bu rahatszlık ıcın kendı adıma . Coluk cocukla ugrasmamak gereklıydı dayanamadım 1 an. Sorun oyuna gıremıoruz abı ne yazıkkı
 2. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Bu orospu cocugu basladı sovmeye dayanamadım arkadas bole kufur edılırmı amk ? adam gıbı derdımıızı anlatıoruz surda sulalesındekı kundakdakı bebesıne kadar herkeın ustunden k.o alemı gecmıs orospu cocugu 12 yasndakı veledın laflarına bak
 3. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Oturdugun yer neresi ? Gelıyorum . Sadece solemen yeter.
 4. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Anan memnundu isverenlıgımden ?
 5. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Demek forumda durmak ıcın boyle bır yalaka orospu cocugu olmak gerekli [email protected] sulalseını sıktgmn orospunun sıcıp bıraktıgı ıt oglu ıt bu adam senın ananı mı sıktı de ne bu korumacılık baban fılan mı ? Pederden ozur dılerız bu durumda ha kerhane piçi. Ille bozdurucan agzımı anasnının amınıa muda kalkıpda sıke sıke 2 yardıgımın döl yolu artığı olup kanalızasyonda can bulan gavat tohumu !
 6. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Dediklerini yaptom oto RPR çizerken daha attı gözlük ..
 7. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Süre eklemede olmadı olsa olurdu uyuma.
 8. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Laflarınıza dıkkat edın çocuklar !! Azımı actırmayın olay parası dıyl beyınsız toplulu olay su . Ufak tefek bıkac sorun var dıyıp bır program suruyor pıyasaya denemeden etmeden. Sankı cocuk avutur gibi. Demesı gerek şu yapamadık ugrasıyoruz aksama dogru donus yapıcaz bu . Sız neyın savunulucugunu nasıl yapıyorsunuz neyın kafasındasınız ? Botn parası 2 saate cıkıyor parasında dıılım. Alıs verıs uslubuna uygun olmayan davranıs ve kelımeler sarfedıor arkadas bu mevzu. Yalakalık yapıcam derken IQ seviyenizi meydana sermeyin.
 9. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Ne haysıyetıne laf eden mı var ? Sen Turkcell e sovsen kurucusuna mı sovuyosun calısanınamı kı sovmede yok .Tek dedıgım burası bır muesse bızde musterıyız sokak arkadası dııl . Buna dıkkat edilmesi gerek. İster 20 TL ister 2000 TL olsun . Ortada bir alış veris varsa buna uygun davranılmalı arkadasım. Olay parasında diil. "seni bilmem ama bana siktir git dese bile ben bu adamın koxpunu alıcam" buda tabı karakter meselesi yanlış anlama sana bı ıthafım yok . Bana o cumleyı kullansın mahkemede alır soluğu.
 10. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Hayır bu bot tavsıyeler uzerıne satılıyor ben tavsıyederıomm atıyorm 5 kısı alıyor ve bu katlanarak artıor bende tavsıye ıle aldım. Bu uslup ve umursamazlık ıle varacagınız nokta musterı kaybetmetır. Halı hazırda olan ve gelıcek olan !
 11. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Sorun herkezdeki ortak sorun . Ya abı ugrasıorum de sankkı bogazına yapıscaz ugrasıorum telafı edılecek dde . Coucga seker verıp kandırmak gibi oyalıyor bizi ustelık uslubuda hiç hoş diil. Müsteri daima haklıdıra noldu nedir bu ?
 12. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Birader herkezde sorun var sende mı yok adam yeme burda. Beceremedıysen beceremedım de . Ugrasıyoruz de cocuk kandırır gıbı sıteye calısmayan program koyup ınsnaları sınnır hastası etme . Hemen olmayabılır de bu ne beceremedınse delıkanlı ol arkadasım cene yapma bana burada . Elın duzeltmeye calıssın bana laf yetıstırmeye diyil . Hiç bir müessese müsterisine bu tavrı sergileyemez !! Hem mağdur olalım hem beyımız efelık taslasın yok öyle dünya. Ne siz hayır kurumusunuz nede biz normal vatantaş. Müsteriyiz arkadaşım.
 13. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Yaptığınız yapacağınız işe .. Arkadaş parasıyla hizmet veriyosunuz. Deneme yapmadan mı suruyosunuz sıteye gtk. Hayır birde gün bitti anca hatalı surum " ufak tefek sorunlar olabılır" yazmış bide gtk. Ulan ne ufak sorunu direk oyunda bot çalışmıyor bole ufak sorun mu olur ? ? ? Bi işi adam akıllı halledin arkadaş. Paralı hizmet ie bu verdiğimiz paranın karşılıgını gormek ıstıyoruz. Çocuk kandırıyrlar sanki yav.. !! Saatlerde eklenmemiş maşallahh !!! Şu süre bitsin birdaha şu botu kullananı ... 10 20 TL daha fazla verir en azından verdiğim paranın karşılığını alırım rezillik !!
 14. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  bi zahmet şu kayıp 10 saati de eklerler umarım 12 olur o guncelleme gelene ..
 15. BakiErdden

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Saat oldu 4 hala bir açıklama yok arkadaş ...
×
×
 • Yeni Oluştur...