Jump to content

medov

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  13
 • Katılım

 • Son ziyaret

medov Hakkında

 • Derece
  Üye

İletişim Yöntemleri

 • Skype
  eddoras78
 1. medov

  SteamKO V27 Sürekli Dc Sorunu

  Abi orda nasıl banlanmadan kasıyosunuz , hep ravende bp ile kasardım 10 dk htcye geçtim gm yan slottaki okçuyla beni banladı.
 2. medov

  SteamKO 2083.27 Hataları

  30-40 dk da bir tak diye oyundan atıyor.Gözlük uyarısı olmadan client birden kayboluyor.
 3. medov

  SteamKO V27 Sürekli Dc Sorunu

  @[member="DEVILCRAFT"] @[member="aktay28"] Reisler şu duruma bi el atsanız , oyun kaynaklı mı bot kaynaklı mı bu dcler yapabileceğiniz , yapabileceğimiz birşey var mı ?
 4. medov

  SteamKO versiyon 27 dk başı dc ...

  Gözlüklü dayı vuri vallah , acımıyor.
 5. medov

  SteamKO versiyon 27 dk başı dc ...

  Bende dc uyarısı gelmiyo , arada gözlüklü görüyorum arada çaaat diye uyarısız yok oluyo client.
 6. medov

  SteamKO versiyon 27 dk başı dc ...

  Sağ üstteki 1 hatta atak hızını 1800lere yükselttim hiç atmasın diye.Cardinalde de diğer slotlarda da atıyor.Gözlüklü bir kere yakaladığında ccleaner ile temizleyip resleyip legal 10 dk beklemeyi yapmıyorum acaba sonraki atmaların sebebi bu olabilir mi ? Edit ; Arrow shower a tik atıyorum cardinale 5 değil 2 ok isabet ediyor genelde. Sağ üsttekini 1 yapıyorum moba yapış ayarını en sola çekiyorum 5 ok vurmuyor.Sağ oka tek tek basarak biraz cardiden uzaklaştırıyorum yine vurmuyor.Çok uzaklaştırınca da skill mesafesi 1 olduğu için vurmuyor. Bu mesajı yazarken oyuna gireli 2-3 dk olmuştu yine oyundan attı.Daha yeni ccile temizleyip resleyip 15 dk legal bekleyip girmiştim.Hayattan soğudum nerde hata yapıyorum cardinal slotunda normal 55 i yavaş atarak da mı dönmemize izin vermiyor oyun.
 7. medov

  SteamKO versiyon 27 dk başı dc ...

  9lu 1500 hızda dc ediyor 8li vurayım dedim o da aynı , 5 li vurayım dedim o da atıyor oyundan.3lü ile mi keselim napalım ?
 8. medov

  SteamKO 62 LVL Attacker Priest Yardım !

  neyin drobu yükseldi usta ?
 9. medov

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Ben güncellenmiş expbot ile oyundayım şu an , çalışıyor.Merkeze dönmüyor bi de çantadakileri satmak için town attıktan sonra bug verdi attı oyundan onun dışında sorun yok.
 10. medov

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Dün gözlüklü hatası alıyordum sıkıntı ne olabilir? Attak hızı ve r hızı tavsiye edilen hız aralığında ama bi 10dk kastıktan sonra gözlüklü yakalıyo atıyor ?CCleanerdan temizleyip resleyip legal olarak 10 dk oyuna girip bekliyorum , çıkıp tekrar koxpla giriyorum ama aynısı oluyor.
 11. medov

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Kayıp gün geri yüklenir de bu kadar sürede 1gbden fazla kasan insanlar var , multi açanlar var vs. Yeterli olmaz , insanlar o sürede kasamadıklarını koxp günü olarak geri alacaksa 15 gün eklense yine yetmez.
 12. medov

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Saatler oldu güncelleme yok yakışmadı. Yakkkışıyor mu sana böyle şeylerr , yakkışıyor mu ateşle oynamak , karpuzerki oynamak ? https://youtu.be/6S6Ka1hnefw?t=3
 13. medov

  SteamKO ÇÖZÜLDÜ versiyon hatası

  Resetin hangi gün atıldığı belli , çok mu zor resten hemen sonra girip güncellemeyi yapmak , tam da evde olmayacağım zamanda geciktiriyorsunuz güncellemeyi , yazık.Zaten dün gece herşeyi doğru yapmama rağmen gözlüklü gelip durdu hapse mi girerim ban mı yerim onu düşünüyodum.Expbot da macro gibi diye speedy aldık bu da güncellemeyi geciktiriyor gözlüklü geliyor delirtirler ya.
×
×
 • Yeni Oluştur...