Jump to content

kuntz

 Koxper
 • İçerik sayısı

  19
 • Katılım

 • Son ziyaret

kuntz Hakkında

 • Derece
  Üye

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmemiş
 1. kuntz

  SteamKO Hapis Hk.

  3. karakterimi hapise kaybettim. Bu botta kesinlikle hapis problemi vardır. Vardır. (nokta) Gelip burda kimse yok şöyle yapıcaktın, böyle yapıcaktın demesin. Kim ne bildiğini iddia ediyorsa ve tavsiye ettiyse buna malum kişi de dahil olmak üzere varsayımdır, yalandır, inanmayın. Yeni windows, format, yeni versiyon falan hikaye.
 2. kuntz

  SteamKO yine toplu hapis

  @[member="LegalDavran"] senin söylediğin şeylerin tümünü hatta daha da fazlasını 2 aydır yapıyorum. 2. kez hapis gördüm. Eğer çok merak ediyorsanız da yaptıklarımı yazayım da okuyan karar versin sorun nerede. Yeni patch yüklenir. Orjinal klasörden oyuna hiç girilmez, sadece kullanıcı sözleşmesi kabul edilir, çıkılır. Oyun klasörü farklı bir yere kopyalanır. Speedy farklı bir klasöre hatta farklı bir sürücüye çıkartılır. Çalışan dosya ismi koruması olabilir diye Launcher.exe'nin ismi bile değiştirilir. (örneğin; mspaint.exe her ne kadar description bölümünde kabak gibi aktay28 yazıyor olsa da bir umut) Legal olarak oyuna hiç giriş yapılmaz! Direkt olarak güncel ve yedeklediğimiz klasör üzerinden hiçbir eski kullanıcı ya da karakter verisi olmadan oyuna giriş yapılır. Oh mis, hiç sorun yoktur. Ne dc, ne Xigncode yakalanması tabi bottaki saçma sorunları saymazsak, neyse buna da şükür. Pat yeni patch gelir ve farklı hesapla oyuna girilir, hapis yok, güzel devam et. Kendi karakterinle girersin ve bom. Not: Bunun haricinde oyuna her girişimde evet he girişimde ccleaner ile hem dosya hem registry temizliği yapıyorum.
 3. kuntz

  SteamKO yine toplu hapis

  Var mı başka problem yaşayan? Bu problemi yaşayan arkadaşlara sorularım var.. Oyun güncellemesini yaptıktan sonra güncel versiyonu yedek(farklı) klasöre alıp oradan mı çalıştırıyosunuz? Dosyaların tümünü doğrulattırıyor musunuz?
 4. .33 ten beridir sorun yaşıyorum. Ve eminim ki hic birisi benden kaynaklı değil. 1 levelden fazla expim gitti sırf bu hatalar yüzünden. Zarar büyük.
 5. Yok, söylediğin özellikler açık değildi bende. Gözden kaçırmış olabileceğin ya da olabileceğiniz için tekrarlıyorum. Sunucu bağlantımı "3609" saniyede bir sıfırlıyordu.
 6. kuntz

  Event Speedybot SteamKO 15 Günlük Key Event

  Katıldık hadi bakalım.
 7. kuntz

  SteamKO SERVER EKRANINDA DC

  Söylediğin server P2 sanırım ve bende de aynı durum mevcut. Sorunun koxp ya da senden kaynaklı olma ihtimali çok çok çok düşük gibi gözüküyor.
 8. Çok problemle uğraşıyorum koxpun dışında güncellemeyi unutmuşum kusura bakmayın. Statik IP kullanmıyorum ve modemi resetledikten sonra düzeldi. Muhtemelen belirttiğim gibi bir problem vardı. Yani ne netim gitti ne de hesabıma başka birisi girdi.
 9. Bulunulan zonedaki kişileri bir txt dosyasında tutsa, 5-10dk da güncellese ve ban notice geçerken o kişi listede ise ayrıca uyarı verse? @[member="DEVILCRAFT"] @[member="aktay28"]
 10. 22:32:44 7-5-2016 : İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 401.1 3609 saniyede bir bu oluyor. Tahmin ediyorum serverın bağlantımı sıfırlayıp duruyor. Saldırı yapıyorum falan diye mi algılıyor nedir? @[member="DEVILCRAFT"] ?
 11. Tam bir saate tekrarlaması tesadüften mi ibaret?
 12. Dün akşam ki kaybolan saatleri ekleyebilir misiniz? 18:32:9 7-5-2016 : İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 401.1 19:32:18 7-5-2016 : İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 401.1 20:32:27 7-5-2016 : İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 401.1 21:32:36 7-5-2016 : İstenmeyen bir durum tespit edildi.Hata Kodu : 401.1 Ne olabilir problem? @[member="DEVILCRAFT"] @[member="aktay28"]
 13. Sadece ismi belirtilen moba atak yapmak yerine sadece belirtilen ID'ye sahip moba atak yapılması eklenebilir mi? Attack SC2 üzerimde TS varken basmıyor malum, TS sil, Attack SC2 bas, TS tazele yapılabilir mi? @[member="DEVILCRAFT"] @[member="aktay28"]
 14. kuntz

  SteamKO Girişte sorun

  Yeter abi ya vallahi yeter. Adamlar her dakka şikayet ediyordu. Haklılarmış, sıkıldım artık sorun çıkmasından. 15 günün doğru düzgün 10 gününü bile kullanamıyorum nerdeyse. Ya oyundan atar, ya bakım olur, ya saldırı olur, ya güncelleme geç gelir, ya kullandığım özellikleri çalışmaz. Bıktım.
 15. kuntz

  Bot Launcher Çalışmıyor :/

  Niye? Nedir kaynağı?
×
×
 • Yeni Oluştur...