Jump to content

Funny

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  52
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  3

Funny last won the day on Ocak 31 2017

Funny had the most liked content!

1 Takipçi

Funny Hakkında

 • Derece
  Yardımcı

Güncel Profil Ziyaretleri

586 profil görüntüleme
 1. USKO [Eski] Birkaç küçük ekleme

  güncellll++++
 2. Koproxy.Net adresinden steamko VPN alabilirsin. 10 gün 6 tl. ama pus çalışmaz. ayrıca gelipte serverde alalen kxp açıp bizimde başımızı belaya sokacaksan lütfen gelme. Slotlar boş adamlar en ufak şeyi video alıp atıyor. Bot ayarlarını tam olarak yapman gerekiyor. 6 aydır hellsgaremde oynuyorum 14 tane dc pre yedekte bekliyor. pazardan çektiğim pus sclerin takıların vs haddi hesabı yok. herkes gibi bende sw birleşimi bekliyorum. Dediğim gibi alalen ben koxperim demeyeceksen dediğim adresden proxy satın alıp girebilirsin. Sadece dikkatli ol yeter.
 3. USKO [Eski] Birkaç küçük ekleme

  Birkaç Küçük Ekleme Merhaba, Öncelikle bu güzel bot için teşekkür ediyorum. Piyasada çalışan en güzel ve stabil botlardan birtanesi. Ancak birkaç küçük ekleme mümkün olabilir ise daha kullanışlı hale gelecektir. Genel olarak bazı bilinmeyen slotlardan 1-2 gün afk bırakabiliyorum. 200 üzeri olan itemler bana sıkıntı yaratıyor ve bosuna kasmış oluyorum bunu engellemek adına. 1- İnventoryde 200 Olan itemleri otomatik Magic Bag,VIP key yada bankaya atmasını sağlamak. 2- VIP Key'den otomatik dc flash yada pot almasını sağlamak. 3- TS basmadan önce %10 drop rate SC'sini silip ts sonrasında basmasını sağlamak.
 4. USKO [Eski] 9lu ok dc problemi.

  9Lu OK Dc Problemi. slot farketmeksizin 9lu ok kullanınca dc ediyor 5-10 dk içerisinde çözümü var mıdır ?
 5. SteamKO [Eski] Mana gittiği halde skill vurmama problemi

  @MrPunisher çözüm sunulacak mı yoksa yine iplemez mi takılacaksınız ?
 6. SteamKO [Eski] Mana gittiği halde skill vurmama problemi

  1600 e kadar denedim yine aynı problemler mevcut.
 7. SteamKO [Eski] Mana gittiği halde skill vurmama problemi

  siz ilgilenene kadar ben botun süresini bitirdim. bu sıkıntılar yüzünden tekrardan bot almadım. bazen ilgi alakayı sıfıra indiriyorsunuz yemin ediyorum çok ayıp. 30 Ağustosta açmısım konuyu bugün 16 eylül.
 8. SteamKO [Eski] SpeedyBot SteamKO koxp potçu rotası sorunu..

  aynı problem bende de var dostum. eslantta dene istersen bakalım nereye gidecek karakter.
 9. SteamKO [Eski] Mana gittiği halde skill vurmama problemi

  hocam attıgım görüntü zaten skill sekmesi. orda 18 27 35 39 atıyor karakter ama bazen ilk turdan sonra bazende en başından itibaren bu şekilde.
 10. SteamKO [Eski] Mana gittiği halde skill vurmama problemi

  Üstad 33 kullanmıyorum zaten. Fixlendiğini biliyorum. Sorun tekli skillerde yapıyor bu problemi. Ayırca Okçuda R açınca karakterin dc yiyeceğini koxp kullıyorum diyen herkes bilir. Bilmeyende sorun vardır. 2 Adet de sorun belirttim yukarıda ben.
 11. SteamKO [Eski] Mana gittiği halde skill vurmama problemi

  güncellll.
 12. Aşağıda eklediğim fotoğraftaki gibi skill ayarlarında bir problem yok zamanlı skiller seçili ama ilk turu döndükten sonra maga gittiği halde damage atmıyor ayarlarda da bir problem mevcut değil. Atak hızı vs ayarlarını defalarca kontrol ettim atak speed 1500 e kadar cıkardım drum yine aynı yardımcı olursanız sevinirim. @aktay28 +++++++++++++++++güncelleme+++++++++++++++ potçu rotası ayarlandığında saçma sapan bir yere dönüş yapıyor potçu sonrasında.... şuan okçu karakterde deniyorum. Wolf atarken 3 adet wolf yiyor. gemden ts basarken 2 adet gem kullanıyor.
 13. Merhaba, Deathko serverinde multi client ile girip 2 charıda aynı slota alınca belirsiz bir süre sonra ( bazen 30dk bazen 4 saat) mutlaka clientlerden birisi Knight Online Çalışmayı Durdurdu hatası veriyor. Farklı slotlara katınca böyle bir problem yaşamıyorum. Client yolları oyun yolları vs hepsini kontrol ettim. 2 Client 2 Koxp.
 14. [Eski] Son teklif

  Genel olarak herkes direk gelir demiş ama ben sana detaylı bilgilendirme yapayım dostum. Sonteklif sitesinde sen alımı yaptıktan sonra satıcının 3 gün içinde sana teslimatı yapıp satış sayfasında teslimat yapıldı onayı vermesi gerekiyor. Onayı verdikten sonra sende kendi satın alma sayfandan teslim aldım onayı vereceksin. Yani sen onay vermeden para satıcının hesabına geçmiyor. Birde bunun bu site gibi key satanları var satın aldıgın gibi satış işlemleri otomatik onaylanıyor ve key mesaj kutuna geliyor.
×