Jump to content

LadyGaga

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  17
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. +7 yi denemedim ama 10 k da bir sıkıntı göremedim, bir de kutuyu bekle seçeneği seçiliyse ayarladığın merkezi kutuya göre yapıyor her mob öldüğünde değişiyor yani kullanmanı tavsiye etmem.
 2. Ban noticeleri görüne oyunu kapat ayarlı, otomatik k0xpu başlatıp ayar kaydedip oto loginle devam etmesini istiyorum mümkün müdür ?
 3. LadyGaga

  SteamKO özel koruma !

  Ben de ban noticeleri başladı zaman oyunu kapatıyor. çalışıyor yani son sürüm kullanıyorum.
 4. merak eden arkadaşlar varsa elle seç deyince karşı ırka attack yapıyor cz de oldu, bdw de yapamamıştım nedense bir ayar yanlıştır kesin, kolay gelsin herkese.
 5. biraz konu dışı ama karşı ırka attack yapmakta sıkıntı yaşıyorum bir fikrimde yok açıkcası yapamadım hiç, oluyorsa, biraz anlatabilirsen sevinirim.
 6. evet. kutu bekleyi kapattığımda düzeldi. teşekkürler.
 7. tekrar aynı olay oldu son kestiği yaratığın merkezini alıyor ve alırken bot ve attack kapanıp açılıyor tekrar sürekli yaratık ölmeden son vuruştan önce bunu yapıyor ve merkez değişiyor anlamadım, relog atınca düzeliyor, herhalde mesafeyi değiştirince bu sıkıntı oluşuyor.
 8. son kestiği yaratığın locationunu merkez olarak alıyor. bir nevi idare eder ama intahar edip townda canlandığı zamanda townun locationunu allıyor o sıkıntı işte (:
 9. Yardım ibaresini bilmiyordum kusura bakmayın forum alışkanlığı.
 10. Arkadaşlar önceden merkeze dönüyordu char lakin şu an dönmüyor vede kendi kendiine bot merkez ayarını değiştiriyor yani kafasına göre location alıyor, intihar ve kalkınca merkeze dön ile birlikte cz de bir şeyler yapmayı düşündüm lakin intihar çalışsada merkez kafasına göre değiştiği için bir işe yaramıyor... Yardımcı olabilecek biri var mı ?
 11. Merak eden arkadaşlar vardır diye yazıyorum, para gelmeye başladı arkadaşlar.
 12. mp rec takılıyorum mana gitmiyor. toplu pot almıştım dursun diye. priestim zaten heal geliyor 0 gider.
 13. Umarım öyledir çünkü para geldiğine dair aşağıda bir şey yazmıyor ve de üç kere sattım üstümdekiler en az 5 6 m lik item sattım yani o kadar rpr olacağını sanmıyorum ama belki önceden çekilen potlar ve rpr ye para gitmemişse olabilir anca, bu gece deneyeceğim teşekkürler.
 14. Maalesef, manuel elle aldım coinsi olmadı, oto kutu alıncada olmadı para gelmedi maalesef iki üç kez denedim lakin olmuyor, bütün seçenekleri denedim tek tek rpr giderken bot kapattım/kapatmadım, oto kutuda periyi seçtim olmadı, hepsi kospu seçtim yine olmadı, kutuyu bekle dedim/bekleme dedim olmadı, relog attım nafile yani, bu büyük bir sorun, umarım bir çaresi bulunur.
×
×
 • Yeni Oluştur...