Jump to content

Caner Çelik

Chat Member
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Caner Çelik last won the day on October 30 2016

Caner Çelik had the most liked content!

About Caner Çelik

 • Rank
  Üye

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmemiş

Recent Profile Visitors

754 profile views
 1. yukarıda indirme bölümüne tıklayın göreceksiniz sürümleri
 2. multi client bendede çalışmıyor malesef. Sebebini anlamış değilim işletim sistemi win 7 idi win 10a yükselttim yine açılmıyor.
 3. Yemin ederim yorumları okuyunca rahatladım. FatihSultanGoldBar nickli beyinsiz velet in demek herkes farkındaymış. Oyundan da sonteklifden de ana bacı küfür edip bak etme seninde var annen yazıktır günahtır diyince üstüne birdaha küfür yardırıp engellemişti. Böyle çoluk çocuk heryerde var sinir bozmaya değmez beyler boşverin. Arkadaşlar herkese yazıyorum yeni serverlarda lütfen piyasayı allak bullak etmeyin. GB niz satılmayınca hemen düşürmeyin. Önce benimki satılsın cebime para girsin diye 2 lira olan gb yi 1,99 a koymayın. Bu herkesin siniri bozar ve piyasayı düşürür,bir günde 1 lira düştüğ
 4. Ukala ukala tavır sergileme birader öyle herkese ,o zaman sorun olmaz. Sorun varki yazıyoruz,sorun varken sorun yok sen beceremiyorsuna getiriyorsun lafı. Sınanıyormuş bizmi sınıyoruz seni ? Devile aktaya ilettim de olsun bitsin kimse sana birşey demez. Kolay gelsin herkese ben kaçtım.
 5. Yataktan kalktım, botu açtım. Giriş yok. Bazı charlar oyunda, bilgisayarı açtım bota tıkladım giriş yok. Bu postu gördüm sorun var heralde dedim 1dk bekledim tekrar koxpu açtım ve 10dk ban yedim büyük olasılıkla. 1,5yıldır devilleyim neyin ne olduğunu az çok bende biliyorum, Sorun bende nasıl olabilir güzelim ? İnt hattımdamı sıkıntı ? Charlar oyunda siteye giriyorum. Naptım birden 10 yıl önceki koxpu açtımda sunucu hatasımı vermeye başladı ? Olanı söylüyorum sana anlamak istediğimi değil. Benimde charlarım oyunda giriş yok dendi giriş gerçekten yoktu. Kapadım birdaha açtım evden çıkacaktım
 6. Bende oyundayım zaten giriş yok diyor adam. Giriş yok açılmıyor. Derken şuan tamamen gitti charları attı. Tövbe yarabbim sınanıyoruz ya.
 7. Şimdi sorunun benim sistemimden olduğunuda söylemeyinde, her ne kadar hepsini atacak diye tedirgin tedirgin girsemde eski sürümü kullanıyorum sorun yok. Kapatmayın.
×
×
 • Create New...