Jump to content
 • Kaydol

chanjan

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  16
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. chanjan

  19xx [Eski] Istırap koxp yeni sürün ne zaman gelir!

  ulan it evladı sen mi ilgileniyorsun da cvp veriyorsun 2 saattir hala yalakalık yapma çabaların sürüyo kes sesini işine bak benim sitemim adamlara kendine bi bok sanma
 2. chanjan

  19xx [Eski] Istırap koxp yeni sürün ne zaman gelir!

  espiri yapmayı bilmyiorsan yapma olum boş boş da konuşma bir bok tan haberin yok bir bok ta bildiğin yok 3 gündür koxp yoktu link vermiyolardı dün link verildi bu gün yine güncellenmesi lazım ben bunu diyorum sen o kadar gerizekalısın ki bir halttan haberin yok belliki kullanmıyorsun koxp anca burada laf satıyorsun boş yapma git kumunda kale yapmaya devam et!
 3. chanjan

  19xx [Eski] Istırap koxp yeni sürün ne zaman gelir!

  sen ne içiyon la yalakalık mı yapmaya çalışıyorsun anlamadım ? ben uskogame ıstırap koxp dan bahsediyorum 3 gündür link yoktu dün geldi yeni link indirdik kullandık bu gün yeni güncelleme yapılması lazım ! ben adamları kötülemiyorum sadece ulaşamıyorum hiç bir yerden bilgi olmadığı için de ne durumda olduğunu bilmiyoruz koxp un ts skype ticket sonteklif her yerden msj attık bir bilgi aldığımızda birşey demiyoruz sonuç olarak 50tl az bir para değil o yüzden sen boş yapma bilgisi olan paylaşır koxp üzerinde çalışıyoruz beklemede kalın diye.!
 4. chanjan

  19xx [Eski] Istırap koxp yeni sürün ne zaman gelir!

  bizde bekliyoruz 1gün kullanıyoruz 2. gün güncelleme bekliyoruz bakalım bu sefer ne kadar sürecek :S
 5. chanjan

  TBL Homekoworld Titan Free TBL

  hadi bakalım.
×
×
 • Yeni Oluştur...