Jump to content

Sultan_TR

 Moderatör
 • İçerik sayısı

  204
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

Sultan_TR last won the day on Ekim 2 2018

Sultan_TR had the most liked content!

Sultan_TR Hakkında

 • Derece
  Yazar

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 1. Deathko icin Koxp Gelicekmi

  Arkadaşlar ana sayfada açıklama mevcut diğer işleri sebebiyle güncelleme ve satış durmuştur. Müsait olduklarında bot güncellenecek ve uzun bir süre ücretsiz olarak dağıtılacaktır.
 2. Güncellicekmisiniz Acaba Hala Tam Bir Bilgi Yok.

  Arkadaşlar ana sayfada açıklama mevcut diğer işleri sebebiyle güncelleme ve satış durmuştur. Müsait olduklarında bot güncellenecek ve uzun bir süre ücretsiz olarak dağıtılacaktır.
 3. Yeni ACME Koxp v2 - Oto Login Sürüm

  Arkadaşlar ana sayfada açıklama mevcut diğer işleri sebebiyle güncelleme ve satış durmuştur. Müsait olduklarında bot güncellenecek ve uzun bir süre ücretsiz olarak dağıtılacaktır.
 4. [Eski] Fiyat

  güncelleme tarihi belirsiz güncellendiğinde duuyru yapılıcak.
 5. [Eski] Fiyat

  mağdur olduğunuz kısım nedir ? yeni alınanlara iade edildi.önceden alınmıslara güncelleme geldiğinde telafi gün verilecek.
 6. Güncellicekmisiniz Acaba Hala Tam Bir Bilgi Yok.

  koxp güncelleme gelene kadar yüksek fiyatta kalacak ki alıp mağdur olmasın insanlar.
 7. Acme Koxp Mağduriyeti

  daha ne kadar tatmin edici bir açıklama istiyorsunuz yapılan açıklamadan sonra.''yeni alınan bot üyelikleri istenirse iade edilecektir eski üyelikler yani boşa giden süreler telafi edilecektir.'' daha ne denmeli bu konu hakkında sizi tatmin etsin? insan oğlu doyumsuzdur maalesef verdickçe ister buna bende dahil olmak üzere.
 8. Acme Koxp Mağduriyeti

  maalesef ki yine yanılıyorsunuz skype adresini daha aktif kullanmakta ve sohbet panelinde gereksiz sohbetler dönmekte idi ek olarak skypte gerekli bilgilendirme mevcut sohbet panelinden 1 mesaj yazıp ardından yazılan mesajlar ile yukarı kayıp gitmesi daha mantıklı değil sanırım başka bir koxp firması başka bir yöntem kullanır devil başka bir yöntem anlayacağınız mantık aynıdır taktik farklıdır ben altından geçerim sen üstünden kim nasıl yapmak istiyorsa öyle yapar başka koxp firması sadece koxpla uğraşır devil anti cheat koxp yazılım v.s başka işlerle uğraşır hepimiz farklıyız değilmi sonuçta hatırlanacağı üzere 2 3 ay çıkmadığı oldu botun herkesin kendine özel bir kalitesi var kimse bunu bozmak istemez değil mi insanlar her konuda hesap vermek zorunda değil diye düşünüyorum kaldı ki güncelleme geldiğinde telafisi yapılmakta ve botu alırken bazı kuralları kabul ediyoruz hepimiz öyle değil mi ?
 9. Acme Koxp Mağduriyeti

  siz bot yazmayı basit bir iş olarak görüyorsunuz sanırım kansere yüz yıllardır bulamamışlar çare botu buna benzetiyorsunuz.Bende size bir örnek vereyim sizin düşüncenize göre ameliyat yapılırken farklı komplikasyonlar gelişiyor botta buna benzer birşeyi yaparken başka bir şey bozulabiliyor bunları test etmeden verip sizi mağdur etmeleri daha mı hoş olurdu gözünüzde.Kaldı ki karşınızdakininde insan olduğunu ve sosyal bir hayatı bir işi bir ailesi olduğunu unutmayarak yorum yapınız lütfen.
 10. öncelikle 666 tl ye bot olamayacağını düşünmeliydiniz hocam mağdur olunmaması açısından alınmış bir önlemi kötü niyetle yorumlamanız çok tuhaf gerçekten.
 11. Güncellicekmisiniz Acaba Hala Tam Bir Bilgi Yok.

  yazdıklarımız anlaşılmıyor sanırım belli bir tarih olsa yazmaktan çekinmeyiz ancak devam eden bir çalışmanın ne zaman biteceğini kestirmek güç zaman veripte yalan söylemiş gibi olmakta istemiyor devilcraft güncelleme bittiği an bilginiz olacaktır emin olabilirsiniz.Bot yazmak güncellemek gerçekten basit bir şey değil.
 12. Güncellicekmisiniz Acaba Hala Tam Bir Bilgi Yok.

  şu anda bot güncelleme çalışmaları devam ediyor detaylı bir güncelleme geldiği için biraz vakit alacak maalesef ve bot güncellendiğinde gerekli açıklamar yapılacaktır.ve telafi hediyeleri verilecektir.
 13. Acme Koxp Mağduriyeti

  Devilin yaptığı açıklamayı yeterince okumamışsınız sanırım yeni alınmış olan botlar için iade yapılacak bot çalışırken alınıp güncelleme geldiğinde kullanılmayan üyelikler için telafi hediyesi verilecektir.Yoğun olarak çalıştıkları için geri dönüş yapamıyor olabilirler beklemede kalınız cevap vereceklerdir size.
 14. [Eski] Koxp Satın Almak istiyorum 666 Tl Görünüyor

  bot güncellenme tarihi ile net bir bilgi yok güncellendiğinde gerekli bilgilendirmeler yapılacak ve telafi olacaktır merak etmeyiniz.
 15. [Eski] Homekoword Koxp çalısıyormu

  böyle birşey mümkün değil bot güncelleme sebebi ile çalışmazsa günler iade edilir .
×