Jump to content

ELF

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  186
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

ELF last won the day on Şubat 13 2016

ELF had the most liked content!

1 Takipçi

ELF Hakkında

 • Derece
  Yazar
 • Doğum Günü 26-09-1917

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

740 profil görüntüleme
 1. [Eski] Acme proxy satilir

  Bence sen hiç kullanmamışsın üyeligimi vereyim buyur kullan kaç gün kullanacaksan ne kopukluk var nede banned
 2. hocam sa

  1. ELF
  2. zabaleta

   zabaleta

   kardesm knıghtonline.exe çalışma hatası alıyorm drakingame de bı bılgn warmı

 3. ACME [Eski] Id pasword ekranında donup kapanıyor

  Botu kullanmaya başladığımda aynısı bendede olmuştu ıdpass ekranında tam ıd şifre yazacakken hata vermeden oyun kendini kapatıyordu sonra bilgisayardaki VPN,Cheat Engine,Pchunter gibi programları kaldırdıktan sonra düzeldi ama sen önce bi clienti baştan kurmayı dene hacım client bozulmuş olabilir.
 4. ACME [Eski] Proxy ile girişte ko.exe çalışmayı durdurdu hatası

  Hocam serverda max3 sınırlaması var ise önce proxy ile olanları sok sonra digerlerini normal olarak sok aynı sorunu deathkoda yaşıyordum 3 koxptan soktuktan sonra 4. proxyile sokmaya çalışırken ıdpass ekranında çalışmayı durdurdu hatası veriyordu sonra hepsini kapatım önce proxyleri soktum sonra digerlerini ve sorunum çözüldü olmaz ise oyunu 1024x768 window mode yaparak dene. Denedikten sonra burda olup olmadığını yazarsan sevinirim. Olursa diğer kişilerde faydalanmış olur
 5. ACME [Eski] Acme koxp

  Otologinde Server tarafından ip kontrolü yoksa sınırsız client açabilirsin diğerinde ise sadece 2 tane sokabilirsin. Otologinde DC yese bile çarı kendisi sokup madene yada slota götürüp maden atak başlatabiliyor. Her key 15günlük süre içeriyor keyi yüklediğin an süren başlamış olur.
 6. ACME [Eski] Acme

  Güzel kardeşim Homekogame ACME degil XIGNCODE3 güvenlik sistemi acme olmadığı için acme botun çalışmaması gayet normal zaten koxpun özelliklerindede sadece ACME-Xskiplerde çalışır yazıyor
 7. ACME Ragnarokgame acme 21xx çalışmıyor

  Acme olmadıgı için çalışmaması gayet normal degilmi Bu konu hakkında şunu yapabilirsin Güvenliği Bypass ederek istedigini yapabilirsin tabikide Assembly bilgin var ise birazcıkta C++ kolay gelsin şimdiden güveniyorum sana koxpu yapınca banada yolla
 8. [Eski] Xskip-acme alem game koxp

  Ben eminimki adamlar koxpu yaptı ama insanların gerçek yüzünü gördükleri için satmadılar İnşl. alem game yapmıştır öyle bi teklifte almışlardır para Sizin gibilerle ugraşacaklarına.
 9. [Eski] Xskip-acme alem game koxp

  ulan ne menfaatçi adamlarsınız alemgameye yapsaydı koxpu yere göge sıgdıramazdınız adamları ama yapmadılar diye yok alemden almıştır parayı muhabbeti dönmeye başladı şimdide.
 10. Açiklama yapmama sebeblerinin nedeni!

  Ben katılmıyorum bu görüşüne adamlar Geçilemez denilen ıstırap'ın içinden geçti 4-5 güncelleme werdikten sonra hergün güncelleme geldigi için bıraktılar kim olsa bırakırdı neden diye sorarsan bildigim kadarıyla devilcraft KO oynamıyor aktay'da aynı şekil. Bu adamların sosyal hayatları hiçmi yok hergününü Koxp güncelleyerekmi geçirecekler. Bu kadar kolay sanan arkadaşları sahneye davet ediyorum.
 11. [Eski] Steam beleş pot ve çeşitli özellikler çalışmıyor

  Beleş pot oyunun açıgındandı ama fixlendi
 12. [Eski] Homekoworld

  bende var diyede kimseye inanma paranı alırlar sonra yazık olur kardeşim multi çıkarsa zaten duyulur ama şuanlık öyle bi ihtimal yok.
 13. [Eski] Homekoworld

  Driver sisteminden dolayı multi client açılamıyor sanal pcden oluyodu önceden onuda fixledir anlıyacagın multi açmak şuanlık imkansız.
 14. [Eski] Beleş seri pot

  Şuanlık çalışıyor kardeşim ilerleyen zamanda ne olur bilemem ama şuan güzel beleş pot
 15. [Eski] Xp bilgisayarımda hata alıyorum yardim !!!!

  Xp Desteği yok diye biliyorum yinede en net cevabı @DEVILCRAFT verebilir.
×