Jump to content
 • Kaydol

BAR0N

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  16
 • Katılım

 • Son ziyaret

BAR0N Hakkında

 • Derece
  Üye

İletişim Yöntemleri

 • Skype
  justman06

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. deathko da 8 tane karakter açma hakkınız vardır. 9. karakteri açmaz. koxpla ilgili değildir bu oyunun getirdiği sınırla alakalıdır. daha fazla char açmak istiyorsanız koxpun proxy özelliğini kullanmanız için ayrıca proxy hizmeti satın almanız gerekir. @warrior13
 2. proxy ile girişte win7 aynı eşkilde sorunlu defalarca söylememize rağmen bununla ilgili bir çalışma yapılmadı :( karakter seçme ekranında yada server seçme kısmında direk kapat hatası veriyor. 2-3 aydır bu şekilde benim denemediğim yol kalmadı. pc güncelleme yaptık eski pacth denedik yeni patch denedik. denemediğim yol kalmadı. sorun hâlâ aynı şekilde devam ediyor.
 3. BAR0N

  [Eski] Windows 7 X64 Için Hidetoolz

  teşekkürler
 4. BAR0N

  ACME [Eski] Knıght kıngdom multi

  windows7 sorunlu kingdomda proxy ile girişlerde. windows10 da multi çalışıyor kingdomda sorunsuz. (proxy ile)
 5. BAR0N

  ACME [Eski] Maden bot bankaya atılacak itemler sorunu

  launcher.exe yi yönetici olarak çalıştır kardeş her zaman ayarları kaydet dediğinde kaydetmesi lazım.
 6. BAR0N

  ACME [Eski] Acme banka tedarik

  sundiesden yaptır kardeş o işi sağlam olan o bence.
 7. BAR0N

  [Eski] Knight kingdoom acme koxp oyundan atma

  aynen kardeş bizde de acme çok sorunlu çalışıyor şuanda. tam stabil değil.
 8. BAR0N

  [Eski] Windows 7 multi sorunu

  normal kendi orjinal halinde hiç exe açmıyor usta. ben uyumluluk ayarlarından deniyorum diğer windows sistemlerini o zamanda karakter seçme ekranında çalışmayı durdurdu hatası veriyor.
 9. BAR0N

  [Eski] Windows 7 multi sorunu

  Windows 7 de multi açamıyorum acmenin son sürümü kullanıyorum. kingdomda bu bilgisayarda 5 multi açıyordum şuanda hiç açılmıyor. 1 tane char açık 2. clienti açmıyor bilene hiç clienti açmıyor oto logini kapatıyorum gene aynı her şekilde denedim aynı. uyumluluk yerinden denedim hepsini gene olmuyor. sadece bir bilgisayarda değil 3 taneden fazla bilgisayarda windows 7 onlarda da aynı şekilde sorun yaşıyorum. clienti yeniledim sıfır client kurdum pacthlerini yükledim oyuna bi kere normal girip çıktım bütün clientlerden gene aynı. pcde mi sıkıntı var diyecem bu pc ler sadece farm için kullanılıyor içerisinde başka bişey yok. bir pc de sorun olsa gene kendimde arayacam sorunu ama bütün pc lerim bu şekilde şuanda. skype den defalarca yazdım en sonunda konu açmaya mecbur kaldım. inşallah en yakın zamanda bir çözümü yapılır. ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. NOT : aynı şekilde bir başka arkadaşda windows 7 de hiç client açamıyor. hiç bir şekilde bir tane bilene girmiyor windows 7 den.
 10. Merhabalar birden fazla bilgisayarda aynı şekilde 3 yada 4. karakterleri oyuna soktuğumda town atıp not mining area diye hata veriyor. sürekli town atıp madene yürüyor 2 kazmayı vurup tekrar not mining area hatası verip town atıyor. 3. ve 4. clientler yapıyor bunu. şuanda 1 pc den 2 char girmiş durumdayım. sürekli kullandığım bot dünden beri bu hatayı verip duruyor. denemediğim yol kalmadı. Pc formatlayıp denedim olmadı. Koxpun maden ve otologin hariç başka hiçbir yerinde oynama yapmıyorum. sadece userler gizle özelliği açık. Otologin kısmında bot aktif, maden başlat clientleri sırayla oyuna sok onlar seçili sadece. luferde yapmayı denedim olmadı. (luferde town atınca dağdan gitmeye çalışıyor) Bütük koxp rota ayarlarını elle yaptım kopyalama yapmadan sorun gene aynı.(Manuel rota seçili) önce 3-4 clientleri oyuna girip denedim bu seferde 1. ve 2. client aynı sorunu veriyor. Not: bütün clientler ayrı ayrı dört tane hepsini sıfırdan yükleyip koxp dosyalarını sıfırdan yükleyip denedim gene ayrı sorun. (koxpu yeni kullanmıyorum bütün clientler bütün koxp dosyaları ayrı. )
×
×
 • Yeni Oluştur...