Jump to content

Galaktof

Chat Member
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

About Galaktof

 • Rank
  Üye

Recent Profile Visitors

588 profile views
 1. her çözünürlükte tek tek denedim. :S
 2. deathko da 1 tane acabiliyorum drakin de denemedim.
 3. denedim olmuyor. birini c ye birini d ye attım clientleri öyle denedim öylede olmadı. ilk botla giriş yaptıktan sonra diğer bota tıkladıgımız anda ko exe calısmayı durdurdu diyip ilk oyunu kapatıyor.
 4. %5 %10 2 tane basılabilen attack sc vardı botta. yeni patch den sonra sadece biri calısıyor. digeri sag altta failed olarak geciyor. hic bir şekilde basamadım. fixlenirse seviniriz 2 sinide basınca attagı güzel etkiliyordu. botu alma sebeblerimizden biridir kendileri.
 5. bot yada attack pasifken bile sadece botla giris yapmak buna sebeb oluyor. sag alttaki kutudaki damageleri skil adlarını ne olup bttgini yavas yavas siliniyor. o pencerenin boyutunu oynattıgımda yani fareyle hemen 1 kere tıkladıgımda yazılar geri geliyor sonra bidaha. bu durumu nasıl cözebiliriz baska yasayanlar varmı nasıl fixlenebilir. yeniden acıklamak gerekirse. mesela bot aktif attack actım char attack yaparken vurdugum damageyi görememeye baslıyorum sag altta sürekli ya yukarı yada assagı cekmem gerekiyor.
 6. mage 33 skilleri eskisi gibi atmıyor skili spamlıyor damage vurmuyor fakat mana gidiyor . lütfen ilgilenin sadece bunun icin aldım ben bu botu
 7. hareketsiz kalınca yüklendi ve dc vermedi konu kilit lütfen
 8. botun eski halini yani multi cıkmadan önce kullanmıstım. mültisiz halini indirdim sorunsuz bir sekilde oyuna girdim fakat baslıkta da belirttiğim gibi xıngcode paketleri bekleniyor yazısının altında dolan bi bar var o yarısına geliyor tamamlansın diye bekledim baslatmadım botu dc vericekmi diye veriyor. o bar yarıya gelince dc alıyorum. dc gelene kadar botda sıkıntı yok. sorun nedir acaba ?
×
×
 • Create New...