Jump to content
 • Kaydol

Galaktof

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  37
 • Katılım

 • Son ziyaret

Galaktof Hakkında

Güncel Profil Ziyaretleri

980 profil görüntüleme
 1. Galaktof

  Drakingame 2.hesap açılımı hata

  her çözünürlükte tek tek denedim. :S
 2. Galaktof

  Drakingame 2.hesap açılımı hata

  deathko da 1 tane acabiliyorum drakin de denemedim.
 3. Galaktof

  Drakingame 2.hesap açılımı hata

  denedim olmuyor. birini c ye birini d ye attım clientleri öyle denedim öylede olmadı. ilk botla giriş yaptıktan sonra diğer bota tıkladıgımız anda ko exe calısmayı durdurdu diyip ilk oyunu kapatıyor.
 4. Galaktof

  %5 %10 attack sc calısmıyor

  +++++++++
 5. Galaktof

  Sağ alttaki yazıların silinmesi

  ++++++
 6. Galaktof

  Sağ alttaki yazıların silinmesi

  oto kutuda proplem yasamıyorum
 7. %5 %10 2 tane basılabilen attack sc vardı botta. yeni patch den sonra sadece biri calısıyor. digeri sag altta failed olarak geciyor. hic bir şekilde basamadım. fixlenirse seviniriz 2 sinide basınca attagı güzel etkiliyordu. botu alma sebeblerimizden biridir kendileri.
 8. bot yada attack pasifken bile sadece botla giris yapmak buna sebeb oluyor. sag alttaki kutudaki damageleri skil adlarını ne olup bttgini yavas yavas siliniyor. o pencerenin boyutunu oynattıgımda yani fareyle hemen 1 kere tıkladıgımda yazılar geri geliyor sonra bidaha. bu durumu nasıl cözebiliriz baska yasayanlar varmı nasıl fixlenebilir. yeniden acıklamak gerekirse. mesela bot aktif attack actım char attack yaparken vurdugum damageyi görememeye baslıyorum sag altta sürekli ya yukarı yada assagı cekmem gerekiyor.
 9. mage 33 skilleri eskisi gibi atmıyor skili spamlıyor damage vurmuyor fakat mana gidiyor . lütfen ilgilenin sadece bunun icin aldım ben bu botu
 10. hareketsiz kalınca yüklendi ve dc vermedi konu kilit lütfen
 11. botun eski halini yani multi cıkmadan önce kullanmıstım. mültisiz halini indirdim sorunsuz bir sekilde oyuna girdim fakat baslıkta da belirttiğim gibi xıngcode paketleri bekleniyor yazısının altında dolan bi bar var o yarısına geliyor tamamlansın diye bekledim baslatmadım botu dc vericekmi diye veriyor. o bar yarıya gelince dc alıyorum. dc gelene kadar botda sıkıntı yok. sorun nedir acaba ?
 12. Galaktof

  Legal Mod

  +++
×
×
 • Yeni Oluştur...