Jump to content
 • Kaydol

eyup95

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  16
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

eyup95 last won the day on Nisan 27 2018

eyup95 had the most liked content!

eyup95 Hakkında

 • Derece
  Üye

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. eyup95

  ÇÖZÜLDÜ Acme Koxp Güncellenecek Mi ?

  reis sen istedikten sonra yaparsın. hiç bir koxp platformu senin kalitenin yanına yaklaşamaz. başka platformlardan kullanmak zorunda kalıyoruz eyvallah adamlar bişeyler yapmış ellerine sağlık ama sendeki kaliteyle yarışamazlar. en kısa zamanda sevindir bizi reis @DEVILCRAFT
 2. eyup95

  ÇÖZÜLDÜ Acme Koxp Güncellenecek Mi ?

  @DEVILCRAFT
 3. REİS ACME KOXP ACABA GÜNCELLENECEK Mİ. ŞUANDA BAŞKA BİR PLATFORMDA ÇALIŞAN ACME KOXP VAR. ANCAK SENİN KOXPUN KADAR VERİMLİ VE GÜZEL DEĞİL. ACME KOXPU GÜNCELLESEN OLMAZ MI. GEREKİRSE FİYATINI YÜKSELT BİŞEY YAP AMA GÜNCELLE BE REİS.
 4. eyup95

  [Eski] Gem fragment kırdırma

  hiç birine tik koyma satılacakların manuel listesine şunu yapıştır : Complete Robe Complete Pants Complete Helmet Complete Glove Complete Boots Priest Chitin Shell Pauldron Priest Chitin Shell Pads Priest Chitin Shell Helmet Priest Chitin Shell Gauntlets Priest Chitin Shell Boots Graham Mirage Deep Scar Blade Axe Impact Iron Impact Totemic Spear Elixir Staff Priest Impact Silver Bar ben kendime göre hazırladım burdan satılmasını istediğin şeyleri çıkarabilirsin.
 5. eyup95

  [Eski] Deathko lag sorunu.

  adamlar açıkça belirtmiş facebookta durumu. nasıl koxpla alakası yok. klasik bir dc problemi değil yani. @DEVILCRAFT
 6. eyup95

  [Eski] Deathko lag sorunu.

  ACME Koxp kullanmak güvenli mi ? bazı arkadaşlar 4 5 kere üst üste dc yiyip sonrada banlandığını belirtmiş. Bende 10 ar dk aralıkla 2 kere dc yedim ve foruma bakıp arkadaşların ban yediğini görünce. koxpsuz girdim şuan oyuna. devilcrafty ' den bilgi alana kadar koxpsuz giricem. bence kimse riske atmasın 1 gün sıkın dişinizi. devilcrafty reis, koxpu kullanmak güvenli mi ban sıkıntısı var mı acaba ? yada güncelleme gelecek mi ? bilgilendirirsen seviniriz.
 7. otomatik gem fragment kutu kırdırma. ekranı çalışmıyor. düzelicek mi acaba ?
 8. eyup95

  ACME Hızlı relog sorunu

  şuan v2 de de aynı sorun var
 9. eyup95

  [Eski] Deathko'da acme Koxp çalışıyor mu ?

  anladım teşekkürler. peki indirme bölündeki yeni acme koxpu mu yoksa eski acme koxpu mu indiricez ?
 10. DeathKO'da ACME Koxp çalışıyor mu ? Death ko nun güvenlik sistemi acme olduğunu biliyorum. Ancak oyunda güvenlik sistemine güncelleme geldiğine ve koxp kullananların banlanacağına dair bir açıklama yapıldı. Şuanda DeathKO da ACME Koxp çalışıyor mu sorunsuz ? eğer çalışıyorsa Acme koxp v2 mi yoksa normal olan mı kullanılıyor ?
 11. DeathKO'da ACME Koxp çalışıyor mu ? Death ko nun güvenlik sistemi acme olduğunu biliyorum. Ancak oyunda güvenlik sistemine güncelleme geldiğine ve koxp kullananların banlanacağına dair bir açıklama yapıldı. Şuanda DeathKO da ACME Koxp çalışıyor mu sorunsuz ? eğer çalışıyorsa Acme koxp v2 mi yoksa normal olan mı kullanılıyor ?
 12. hocam ellerine sağlık çok güzel açıklamışsın herşeyi. teşekkür ederim ilgin için. öğlen satın alacağım koxpu inşallah. sonteklif üzerinden satın aldıktan sonra skype üzerinden adminle iletişimemi geçmem gerek. ödeme işleminden sonra koxpa girişi nasıl yapacağım.
 13. Acme koxp hakkında yetkili veya bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? 1) Forumda bikaç başlıkta death ko giriş sorunu adlı başlık gördüm. şuanda death ko da çalışıyor mu acme koxp ? eğer çalışıyorsa: 2) Charı madene bıraktığımızda biriken gemleri bankaya koyup oto rpr yapıp tekrar madene sorunsuz başlıyor mu ? 3) Upgrade yaparken itemleri sırayla mı basıyor ? Sırayla basıyorsa durması gereken yeri nasıl ayarlıyor. Diyelim +8 e item geçti, bi sonraki tur o itemi +9 a basmayı denerse ne olacak? serverda +9 orano %0 4) gem kırdırırken gerekli itemleri bankaya atıp kalanını satıp gem kırdırmaya devam etme özelliği var mı ? yoksa gemleri koxp kırdırıyor itemleri bankaya atıp diğerlerini satma işini biz mi yapıyoruz ? deneme saatlerinde işte olduğum için deneyemedim koxpu hiç. kafamdaki soru işaretleri kalksa satın alacağım.
×
×
 • Yeni Oluştur...