Jump to content

eren2882

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  14
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. [Eski] ücretsiz Dene Yokmu

  ücretsiz dene yokmu ücretsiz deneme kalktımı
 2. key yükledimizde gün olarakmı saat olarakmı usko key yükledimizde saat olarakmı yüklüyo günmü 12 den önce ona göre eklicez
 3. archer de bi istek 5li ok koxp güzel okçuda 5 li ok attında vuruyorda ama 5 li ok içinden geçiyo gidiyo 5li şeklinde .Yakında uzakda olsa fark etmiyo oda koxp oldu nu bazı kişiler anlıyo bi denerseniz seviniriz.
 4. ACME [Eski] Acme asas yardımı lütfen

  bende normal gözüküyor sikiller vurdunda güzel karşı taraf anlayamıyor asas da.Ama biraz minor failed veriyo manayı kaçırıyor ara ara
 5. [Eski] Rogue biraz ağır işliyor

  yani minor le mana da failed veriyo çoğunluk atakda sıkıntı yok güzel
 6. Hocam koxp güzelde asas larda ws de minoru manayla hızlı atamıyor mesela %40 50 yapıyoruz pk sırasında çok kasıyor vurduklarında donuyo filan onada bi bakarsanız iyi olur.Onun harici iyi.
 7. [Eski] Bi ricam olucak

  koxp stabil güzel çalışıyor ama asasda pk sırasında minor biraz seri attında kasıyo oyun mesela %25 %30 ta %60 70 yükselttinde az minor oluyo güncellemede minoru biraz seri leşirse çok iyi olur.
 8. hocam banka filan potcu hepsini gidiyo rpr yide yapıyor en son sundires geldinde sundireste takılıyo el le az hareket ettirince geri gidiyo sloth a e latarsab seviniriz.
 9. [Eski] Hocam rpr de sundireste takılıyo çoğunlukla

  bide asas minor seri atarken oyun kasıyo :S
 10. rpr gitti de takılıyor sundireste sadece çoğunlukla takılıyor az el le hareket ettirince düzeliyor bi el atarsan seviniriz.
 11. acme koxp da bedava atak sc filan varmı bulamadım ben
 12. ko4fun sw sinde çalışıyormu deniyen varmı
 13. acme koxp 15 günlük en azından 20 tl diilde 15 tl olsa her ay alırız 15 günlük 20 tl çok ağır gelir 1 ayda 40 tl ama 15 tl olsa 1 ay 30 tl iyi olur.
×