Jump to content
 • Kaydol

ozcan9356

Chat Üye
 • İçerik sayısı

  10
 • Katılım

 • Son ziyaret

ozcan9356 Hakkında

 • Derece
  Üye

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. ozcan9356

  Hw. achgames vs.. okçu tbl

  2015 in konusu, çalışıyor mudur hala. deneyen var mı acaba.
 2. ozcan9356

  Yeni ACME Koxp v2 - Normal Sürüm

  İlk gün kasıp 35 lwl yapıp çıktığım ve hiç girmediğim çarı bile hapse atmışlar. Dün iki çar açıktı. biri maden de diğeri pazardaydı. madende ki çar c kalsöründeki launcerden, pazardaki çara D klasöründeki launcherden giriyordum. D klasöründeki çar hapse atıldı. C klasöründeki çara ellemediler. Acaba bir yerde benmi yanlış yaptım. yoksa ne yaparsan yap adamlar yakalıyor mu?
 3. kosp çok güzel. kullanmaya alışamadım ama baya özellik var.
 4. progmamın ne olduğunu anlayamadım cahillikte sınır benim kisi
 5. ozcan9356

  ACME [Eski] Hile açılır açılmaz kapanıyor

  Uzun zamandır kosp kullanmıyordum. başka bir serverde ücretsiz saatte denedim. çok güzel yapılmış bir kosp. dün üyelik aldım king domda denedim. çalışmadı. güncelleme ile hallolacak yazıyor. bekliyorum. geçen süre para olarak çokta önemli değil. bir günde zaten zararı çıkartıp kara geçiyorsun ama ilk günler kasılan para çok tatlı oluyor. onun için sabırsızlanıyoruz. ilk günleri boş gelmeyelim diye. halledilecektir düşüncesindeyim. az sabretmek lazım. adamlar iyi engel koymular heralde. oyunda bile kosp tbl engelledik msg leri atıyorlar
 6. ozcan9356

  USKO [Eski] Gm listesi(istek

  bu kadar karakter oyuna girse server kapasitesi dolar. hey maşallah listeye bak, takım listesi gibi mübarek. bilgilendirme için teşekkürler bu arada.
 7. ozcan9356

  USKO [Eski] Beleş genie

  Sadece benim görmemin bir amacı yok ki. önemli olan dışardan biri batığında görmeli ki bu adam legal kasıyor diyebilsin. genie olmadığı zaman adamın aklına iki soru geliyor. ya elle atak yapıyor yada hile kullanıyor diyecek. gece çarı slota bıraktım diyelim adam gecenin yarısı geldi, demez mi bu adamda genie yok atağı neyle yapıyor diye. direk report ve ban sebebi.
 8. ozcan9356

  USKO [Eski] Uskoda koxpla para kasabilirmiyim ?

  Abartılı kullanmadığın sürece kasabilirsin.
 9. ozcan9356

  ACME Yeni Maden Client v2 [ Tüm v2xxx Serverlar İçin ]

  faydalı paylaşım
×
×
 • Yeni Oluştur...