Jump to content

ekoko

Chat Member
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

About ekoko

 • Rank
  Yardımcı
 • Birthday 05/18/1989

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmemiş

Recent Profile Visitors

934 profile views
 1. Uzun zamandır kullanırım ama narki için hiç bakmadım. Bildiğim kadarıyla item kırdırma yoktu botda yine de bilen biri varsa bi yorum yaparsa sevinirim.
 2. oyunun güvenlik sistemini bypass yaptığı için herhangi bir ban problemin bulunmuyor. Fakat hile olduğunu belli edicek davranışlarda bulunup şikayet edilirsen tabi ki banlanırsın.
 3. Merhabalar.Skype üzerinden durumu bildirdim. online olduğunda hallolucaktır.
 4. hayır usko'da problem var demiyorum. speedy bot sunucusunda bir problem var. devil gelince reset atar bişey yapar düzeltir diyorum.
 5. multi ile alakalı birşey değil. sunucu da bir problem var. otomatik olarak 1 dakika sonra dc ediyor charı. bi reset atıp düzeltirler merak etmeyin.
 6. panik yapmayın hallolur. bazen oluyor böyle sunucu ile alakalı şeyler. az sabırlı olun
 7. Yazdığımı okursan "%100 çalıştığını iddaa ettikleri proxy ile giriyorum bot algılamıyor" dedim. Hemen savunma mekanızmasına geçmene gerek yok adamların iddaası bu. Diğer botları kullananların bir problemi olmadığını zaten bu yüzden %100 çalıştığını söylediler. Yalanda söylüyor olabilir doğruda bilemiyorum. Umarım anlatabiliyorumdur ?
 8. Güncel bir sıkıntı yok. Ben çok uzun zamandır kullanıyorum. Tek sıkıntı proxy olayı. %100 uskoda çalıştığını iddaa ettikleri proxylerle giriyorum bot algılamıyor.
 9. kendin ile alakalı sorunları kendin çözmeyi denesen sanırım daha sağlıklı ilerlemiş olursun. Genelleme yaparak biryere varamazsın. Biraz once tekrar satın aldım bir sorun yok. Bakiyeni veya internet alışverişinin açık olup olmadıgını kont et.
 10. şuan durumlar nasıl multi ile ilgili. bir gelişme var mı?

 11. 1299 / 19xx ?
×
×
 • Create New...