Jump to content

mangalyurekli

Chat Member
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. başka oyunlar ile ilgili çalışmalar mı var yoksa anticheat üzerine mi yoğunlaştınız?
 2. videoyu tekrar izledim de. dcraft1 ve dcraft 2 isimli farklı üyeliklerle giriş yapılmış. bu arada free proxy hizmetiniz aktif mi hala?
 3. anladım hocam teşekkürler. ben videoyu yanlış anlamışım.
 4. steamko multi steamko multi videosunda 2.yi açabilmek için başka hesapla açmak gerek diyor. ben o hesap içinde mi key almam lazım? yoksa aynı pc oldğu için o hesap keysiz açılır mı?
 5. dostum adam sonteklif sayfasında yazmış; Bilinçsiz almaya kalkışmayın geri ödemesi yapılmaz, sadece benim belirlediğim kişiler alıp & kullanabilir. Skype : devil.craft1 - Başka iletişim adresi yoktur. neden önce skype'tan irtibata geçip ondan sonra satın almıyorsun?
 6. hocam burda win xp icin anlatmıssınız elinize dilinize saglık ama ben win7 kurdum ve guvenli modda baslatırken tekrar bastan yukluyor windowsu. acaba win7de goruntu ayarlarını guvenli modla baslatmadan mı yapacagız?
 7. aha anılarım canlandı yemin ediyom. hele şu doctor mario. tüm sülale oynardı annem, teyzem, yengem, bana vermezlerdi doctor marioya basladıktan sonra. ben de kırdıydım kaseti, daha da oynayamadılardı :D tesekkurler bu arada.
 8. sen mi yaptın alıntı mı belirtseydin.
×
×
 • Create New...