Jump to content

besiktaskoray

Chat Member
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

besiktaskoray last won the day on July 20 2017

besiktaskoray had the most liked content!

About besiktaskoray

 • Rank
  Yazar

İletişim Yöntemleri

 • Skype
  besiktaskorayk

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

1,000 profile views
 1. Acme Koxp Normal Sürüm Bağlantı Kesildi Hatası Şimdi bende 2 pc var toplam 3 çar sokabilmek için 2 tane koxp üyeliği aldım.(normal sürüm) Oraclegamer'a güncelleme gelmeden önce 2 pcde de sıkıntısız çalıştırabiliyordum. Dün gelen güncellemeden sonra laptopta hala sıkıntısız kullanabiliyorum ancak masaüstü pc oyuna giriyor oyuna girdikten 5-6 saniye sonra abnormal program hatası veriyor ve sunucu ile bağlantı kesildi hatası alıyorum.Modem resetledim aklıma gelen şeyleri denedim ama hala sorun devam ediyor.
 2. Serverınıza güncelleme geldiyse(misal oraclegamer)son sürüm indirin o çalışıyor eğer patch gelmediyse serverınıza 2.0.5.3 ile girin sorun olcağını sanmam.
 3. İşlemciyi de yazsaydın iyiydi ama baya sağlam ekran kartın var ram da iyi düşük ayarlar yaparsan hatta efektsiz client falan oluyor öyle yaparsan 6-8 çar sokarsın min. Çok bilgim yok belki çok daha fazla sokabilirsin.
 4. Son sürüm bende sorunsuz çalışıyor oraclegamerda.
 5. hocam kolay gelsin bişi sorucaktım bende giriyorum 2 tane epin var yeni aldım fakat key hatası diyo ardından süreniz kalmamış fln neden acaba ? yeni aldım daha bugün

 6. adam hp mp basan program demiş ama
 7. O iş zor hp mp nasıl ayarlıyacak
 8. Gerek kalmamıştır artık uplamaya gerek yok gb fiyatı yerlerde
 9. Soacs kullanıyorsa calısma ihtimali var ama soacs koxp sıkıntılı galiba çok şikayet ediyolardı
 10. Bilen var mıdır bilmiyorum ama biliyorsa da niye paylaşsın?
 11. Valla benim botun süresi 5-6 gün önce bitti.O zaman çalışıyordu ama saniyesinde upgrade yapmıyo yavaş yavaş yapıyo şuan bilemiyorum hala çalışıyor mu.
 12. Skypedan yazman daha iyi olur devilcraft'a
 13. @joix37 sanki satıcıymışım gibi cevap vermişsin (ne alakaysa). usta madem bu kadar basit buyur gel sen yap botu millet de senden satın alsın.Zaten orda da yazmışım son zamanlarda fazla ilgilenmiyorlar evet diye ama sonuçta adamların bir sıkıntısı bir sorunu vardır gecikme olabilir zaman zaman eğer beğenmiyorsan da almazsın bir sürü bot var kardeş yani zorla bunu al diyen yok
×
×
 • Create New...