Jump to content
  • Kaydol

2083.15 güvenlik uyarısı

Radef
 Share

Önerilen Mesajlar

şu anda 2083.15 kullanıyorum ve bu versiyona kadar hiç boyle bir sorunla karsılasmadım.Sizin botunuzu ilk  satın almamdan once piyasadaki botlari indirim sırf bu uyarıyi vercekmi diye incelemiştim ve sizin botunuzu tercih etmemin sebebide buydu(diğerleri uyarı veriyordu).. şu anda 2083.13 kullanıyorum..

VarMWj.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ek bilgiye tıkladıktan sonra orda yinede çalıştır tarzı bir seçenek olması gerekiyor.onu seçtikten sonra açılır ve bir daha bu uyarı gelmez.

koxplarımız dijital olarak imzalı olmadığı ve windows 8 ve üstü işletim sistemi kullandğın için bu hatayı alıyorsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ek bilgiye tıkladıktan sonra orda yinede çalıştır tarzı bir seçenek olması gerekiyor.onu seçtikten sonra açılır ve bir daha bu uyarı gelmez.

koxplarımız dijital olarak imzalı olmadığı ve windows 8 ve üstü işletim sistemi kullandğın için bu hatayı alıyorsun.

önceki versiyonlarda almıyordum ama ne değişti..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

önceki versiyonlarda almıyordum ama ne değişti..

değişen tek şey versiyon numarası.herhangi birşey eklenmedi veya çıkarılmadı.

https://www.virustotal.com/tr/file/42e2d10ecf6f8ecff7bf8607ffb01e1f4b2aa92e7521b2daa790f1a6bca75a07/analysis/1458675824/

tarihinde aktay28 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="aktay28"] yeni sürümde .14 den farkı yok yine aynı şekilde oyundan atıyor 

bende 4 lü atıyorum. 8 lide dc veriyor fix. forumdaki ayarları yaptım aynen ama değişen bişey yok:( 4lüde yetiyor napalım idare edicez. inş 8 li birgün dc vermemeye başlar:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="bülent radef"] knight launcer derken 

knight ı yuklu oldugu yerden bul ustuen sag tıkla özellikler uyumluluk ordan yonetici olarka çalıstırı click le tamam de hep oyle çalışır.. 8li ok için dicek bişeyim yok en fazla 10dk sonra dc veriyor. naptıysam olmuyor. 4 lüye devam:P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...