Jump to content
  • Kaydol

Proxy ile girişte ko.exe çalışmayı durdurdu hatası

guardi96
 Share

Önerilen Mesajlar

Proxy ile girişte ko.exe çalışmayı durdurdu hatası

Merhaba

öncelikle bilgisayarım windows 8. 3 char normal bir şekilde giriş yaptıktan sonra 4.chara proxy ile girmeye çalışıyorum server seçme ekranında ko.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Client veya botta hata olduğunu düşünmüyorum proxysiz girişte herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Farklı ip ile girmeyide denedim yine aynı hatayla karşılaştım. Mevcut ip mide farklı birine denettim sıkıntısız şekilde girdi. Bu sorunu nasıl çözebilirim desteğiniz ricadır.

@DEVILCRAFT, @aktay28

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam serverda max3 sınırlaması var ise önce proxy ile olanları sok sonra digerlerini normal olarak sok aynı sorunu deathkoda yaşıyordum 3 koxptan soktuktan sonra 4. proxyile sokmaya çalışırken ıdpass ekranında çalışmayı durdurdu hatası veriyordu sonra hepsini kapatım önce proxyleri soktum sonra digerlerini ve sorunum çözüldü olmaz ise oyunu 1024x768 window mode yaparak dene.

Denedikten sonra burda olup olmadığını yazarsan sevinirim. Olursa diğer kişilerde faydalanmış olur

tarihinde ELF tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

proxy ile girişte win7 aynı eşkilde sorunlu defalarca söylememize rağmen bununla ilgili bir çalışma yapılmadı :(

karakter seçme ekranında yada server seçme kısmında direk kapat hatası veriyor. 2-3 aydır bu şekilde benim denemediğim yol kalmadı.

pc güncelleme yaptık eski pacth denedik yeni patch denedik. denemediğim yol kalmadı. sorun hâlâ aynı şekilde devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

16 saat önce, ELF yazdı:

Hocam serverda max3 sınırlaması var ise önce proxy ile olanları sok sonra digerlerini normal olarak sok aynı sorunu deathkoda yaşıyordum 3 koxptan soktuktan sonra 4. proxyile sokmaya çalışırken ıdpass ekranında çalışmayı durdurdu hatası veriyordu sonra hepsini kapatım önce proxyleri soktum sonra digerlerini ve sorunum çözüldü olmaz ise oyunu 1024x768 window mode yaparak dene.

Denedikten sonra burda olup olmadığını yazarsan sevinirim. Olursa diğer kişilerde faydalanmış olur

hocam ilk proxyli charı sokmaya calısıncada aynı sorun olmakta oyun 1024x768 ve windows mode da diğer çözünürlüklerle de denedim bir şey fark etmedi. !5 denemeden sonra giriyor anca 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...