Jump to content
  • Kaydol

Yardimci olmak isteyen arkadaşlar içeri bakabilir mi ?

halilko
 Share

Önerilen Mesajlar

YARDIMCI OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇERİ BAKABİLİR Mİ ?

Merhaba , botu ilk defa satın alacağım fakat aklımda bazı soru işaretleri var.

1-) Örneğin AlemGame 6 tane çar açmak istiyorum oto loginli aldım açabilirmiyim açarsam nasıl  açarım ?

2-) Proxy gerekiyormuş diyelimki onuda hallettim Game Masterlara yakalanma olanağım var mı ?

3-) Yakalanmamak için neler yapmalıyım ? 

4-) Eğer Proxy gerekirse nereden ve nasıl bulabilirim ?

Yani kısacası yakalanmamak ve 4-5 karakterden maden yapmak istiyorum yardımcı olacak arkadaşlar lütfen yazabilirse çok sevinirim.

TEŞEKKÜRLER 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi yardım yokki bir saattir yazıyorum deneme süresi bitecek hala yardım alcam daha. Yahu oto loginli sürüm çalışmıyor mu deneme süresinde ? 50 tl para yazmışsınız eyvallahta bi deneyelim indirdim üyelik aldım ama süre yok diyor. 20tl'lik olana giriyor 2 saat süre verdi fakt oto loginliyi neden deneyemiyorum ona girmiyor birisi yardım etsin artık ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@halilko oto loginli ile açabilirsin client açma sınırlaması yok fakat serverin ip başına char limitini proxy ile çözersin her hangi bir yakalanma durumun söz konusu değil çünkü her karakter başka pc bilgisine sahip olacak proxyden gelecek yeni ipler ile durum tamamen farklı ip farklı pc olacak 
proxyi nerden temin edersin onu bilemiyorum araştırman sorman gerek

@ByCodeManiac normal sürümde deneme saati mevcut oto loginlide yok özellik olarak aynılar sadece oto login ve sınırsız client açma özelliği var 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...