Jump to content
  • Kaydol

LiensCash [Ödeme Kanıtlı] + Jingling Bot

DEVILCRAFT
 Share

Önerilen Mesajlar

Not : JingLing Ban yemiştir Lienscash yeni ismi ile yeni bir sisteme geçiş yapmış bulunmakta.
Yeni Bir ptc sitesi ile yerini doldurabiliriz ^^ jingling kalsın lazım halen.

Başka kanal bulun ^^ Patladı

LiensCash Nedir ?

Aylar öncesine bulduğum ve hoşuma giden ( bot ile ban atmayan ) bir ptc sitesi ve gerçekten hiç uğraş istemiyor. Yapacağımız tek şey üye olup istediğin herhangi bir linki lienscash ile kısaltıp jingling bot'a yapıştırmak ve pc açık olduğu sürece o tıklamaya devam eder.

Ödeme kanıtı ;

HE6mo9T.png

Konu alıntı değildir ödeme kanıtı kendi hesabıma aittir. vede ufak bir bilgi sizin için önemli olabilir eğer sabırlı iseniz . Günlük 2€ ve 2.5€ arası kasıyordum ( şuan pek uğraşmıyorum ) aylık 55-60 € olduğundan ilk ödememi 15€ olduğu gibi çektim 2-3 gün içerisinde ödendi ( 1 haftayı geçmez ) o ay içinde tekrar ödeme isteyemiyorsunuz bu yüzden beklemek istemiyorsanız ay sonuna 1 hafta kala paranızı çekmeyi talep edin vede aynı linkleri devamlı kullanmayın. Bir link size 2-3€ arası kazandırdı ise onu silin yerine yeni bir link ekleyin.

Jingling Nedir ? 

Jingling'i kullanan herkes birbiri ile bağlantı içerisindedir. Yazdığımız linkleri tıklatıp gezerler aynı şekil sizde aynısını yaparsınız tabi bu işlem arkaplanda ve sessiz olarak gerçekleşir. Alışveriş sistemi bir nevi. Her alanda kullanabilirsiniz.

Jingling Kullanımı.

rZ78LOj.png

Jingling indirme linki ;

tarihinde DevilCraft tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

3400 € ile nereye gideceksin tek başına :D ortak arıyorsan haber et :D bir reklam sitesi diye düşünüyorum şuanda ve ödeme kanıtlı dıyosun gunde 2-3 saat ayırsam aylık 20 30 € civarı buda = 60 TL yi geçiyor sanırım. iyi ve bedava para. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3400 € ile nereye gideceksin tek başına :D ortak arıyorsan haber et :D bir reklam sitesi diye düşünüyorum şuanda ve ödeme kanıtlı dıyosun gunde 2-3 saat ayırsam aylık 20 30 € civarı buda = 60 TL yi geçiyor sanırım. iyi ve bedava para. 

Kuruş hesabı yapıyor o 3.4€ olacak :D okadar para olsa tutarmıyım sence :P aylık ortalama biraz üstünde durursanız 200tl gibi bir miktar kazanabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kayıt oldum link veren yeri bulamadım. yardımcı olurmusun @[member='DevilCraft']

Link vermiyor sana . Sen herhangi bir linki siteden kısaltıyorsun. Örnek olarak o kutucuğa DevilCrafty.net yazarsan sana hemen alttaki gibi bir link verecek.

Eğer üye isen çevirdiğin link senin hesabına otomatik olarak yansıyor. Kaç kişi tıklamış ise ona göre yavaştan kazanmaya başlıyorsun

wJvs6en.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Link vermiyor sana . Sen herhangi bir linki siteden kısaltıyorsun. Örnek olarak o kutucuğa DevilCrafty.net yazarsan sana hemen alttaki gibi bir link verecek.

Eğer üye isen çevirdiğin link senin hesabına otomatik olarak yansıyor. Kaç kişi tıklamış ise ona göre yavaştan kazanmaya başlıyorsun

wJvs6en.png

Teşekkür ederim başladı. :) 

Siten güzel yeni kayıt oldum. Bilgisayar programlama mezunuyum .

Sitede yardım edip üstüme düşeni yapmak isterim. Birlikte paylaşarak gelişiriz. Adım Emre 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim başladı. :)

Siten güzel yeni kayıt oldum. Bilgisayar programlama mezunuyum .

Sitede yardım edip üstüme düşeni yapmak isterim. Birlikte paylaşarak gelişiriz. Adım Emre 

hoşgeldin emre :) bende kendi çapımda birşeyler yapıyorum işte eğer vaktin olursa foruma kendini tanıtabilirsin bölümden ^^

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...