Jump to content
  • Kaydol
manic2

USKO [Eski] Yeni version ile ilgili

Önerilen Mesajlar

Yeni Version İle ilgili

Yeni verison ile birlikte artık trade attıgımda oyun donuyor sundries ve bankadan birşey alamıyorum ayrıca pot ayarlarını yapıyorum ancak pot basmıyor  tblleri dataya atmadıgım için mi böyle oluyor yoksa baska bir problem mi var  ha birde pm atamıyorum kimseye  anca onlar atınca cevap verebiliyorum

tarihinde manic2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, manic2 yazdı:

Yeni Version İle ilgili

Yeni verison ile birlikte artık trade attıgımda oyun donuyor sundries ve bankadan birşey alamıyorum ayrıca pot ayarlarını yapıyorum ancak pot basmıyor  tblleri dataya atmadıgım için mi böyle oluyor yoksa baska bir problem mi var  ha birde pm atamıyorum kimseye  anca onlar atınca cevap verebiliyorum

pot sorunu düzeltildi yeniden indirmen gerekli bu arada tblyi dataya atma olayıda kalktı diğer sorunları test ettim şimdi tekrardan güncelleme vereceğiz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şimdide bazen dc veriyor internetten olduğunu düşünüyordum değilmiş bazen 5 dkda bazen1 2 saat sonra bazen 30 dkda dc oluyorum :( sebebi ne olabilir yönetici olarak calıstırıyorum herşeyi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

koxpla alakalı olduğunu sanmıyorum sendeki dc sorununun

Hocam kxpla ilgili olduğundan eminim artık bütün testleri yaptım herşey kapalı oyunu baştan yükleyip pach attım 1 kere oyuna normal girip cıktım kxpu tekrar indirdim bilgisyara reset attım UAC dahil bütün güvenlik duvarları kapalı kxpta suan 2 problem mevcut 1.si DC problemi 2.si Priest Partye heal ve buff atmıyor hatta ++ yazana buff at seceğini işaretleyip denedim ++ yazdılar yine atmadı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...