Jump to content
  • Kaydol

Steamko dc sorunu

TheTT
 Share

Önerilen Mesajlar

SteamKo DC sorunu

@DEVILCRAFT Hocam iyi günler kolay gelsin dün gece itibariyle yeni sürüme uygun speedybotu güncellemişsin ellerine sağlık son versiyonda steamko speedy botta botla giriş yaptıktan sonra botu çalıştırmasanda maks 10 dakikada bir dc veriyo bi bakabilirmisin acaba iyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

52 dakika önce, TheTT yazdı:

SteamKo DC sorunu

@DEVILCRAFT Hocam iyi günler kolay gelsin dün gece itibariyle yeni sürüme uygun speedybotu güncellemişsin ellerine sağlık son versiyonda steamko speedy botta botla giriş yaptıktan sonra botu çalıştırmasanda maks 10 dakikada bir dc veriyo bi bakabilirmisin acaba iyi çalışmalar

adlog varsa bizle ilgili bir sıkıntı vardır yoksa başka bir şey dc ediyordur seni sen yinede dene

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, TheTT yazdı:

bir kaç farklı hesaptan denedim hepsindede aynısını yaptı

kontrol ettim hocam emuda sorun yok her şey sağlıklı gözüküyor bir sıkıntı olsa 2dk sonra dc yerdin yine uyandığımda online bırakacağım şuan gözlerimi açamıyorum kusura bakma

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, TheTT yazdı:

@DEVILCRAFT devilcim iyi akşamlar skypeden yazdım ama görmedin sanırım steamko da bu sabah dc sorunu tekrar başladı oyuna girişten sonra botu ve atağı hiç açmasamda maks 3 dk sonra dc veriyo bi kaç farklı ss aldım istersen atabilirim

düzeltildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...