Jump to content
  • Kaydol

Acme yeni versiyon koxp

t3kk3n
 Share

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, aktay28 yazdı:

win7 sorunu ile beraber 199 tane adet işlemini vereceğiz güncelleme ile 

çarların relog sonrası madende kazmaya başlasalar daha iyi olur. town atiyorlar olur olmadik arenadan dağdan taşdan geçerek yürüyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

35 dakika önce, Erhan666 yazdı:

çarların relog sonrası madende kazmaya başlasalar daha iyi olur. town atiyorlar olur olmadik arenadan dağdan taşdan geçerek yürüyor

not aldım ekleriz onuda birde relog demişken oto loginin sistemini değiştirebiliriz daha hızlı bir yöntem var

35 dakika önce, brobruno yazdı:

carlar bekliyor  öle mattoklu çarları koyamıyoruz madene ban atıyor bot gunu boşa gidiyor

açıkçası bahsetmek istemediğim kritik durum var evde değilim pederin işlerini yapıyorum, yoksa yapılacak kısa süreli şeyler aktayda müsait değildir büyük ihtimalle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

not aldım ekleriz onuda birde relog demişken oto loginin sistemini değiştirebiliriz daha hızlı bir yöntem var

açıkçası bahsetmek istemediğim kritik durum var evde değilim pederin işlerini yapıyorum, yoksa yapılacak kısa süreli şeyler aktayda müsait değildir büyük ihtimalle

tarihinde brobruno tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

durumunuz nedir bilmiyorum  kolay gelsin  inşallah çözersin 

bot aldım 17 gunum vardı şimdi 10 gun  kaldı bekliyorum anlıyçaz biz dede durum iyi deyil 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, karadegilesmer yazdı:

ne zaman çözülecek sorunsuz çalışıyor dediniz diye satın aldım buraları hiç kontrol etmedim

önceki sürüm sorunsuz çalışıyor halen yeni sürümde sadece yenilikler var kullanabilirsin kısacası bir engel yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

önceki sürüm sorunsuz çalışıyor halen yeni sürümde sadece yenilikler var kullanabilirsin kısacası bir engel yok

win 7 kullanıyorum kapat hatası veriyo yanlış anlamayın sizin ilginizi biliyorum ilk defa da kullanmıyorum yeni sw geçtiğim için aldım ama kapat hatasından daha hiç kullanamadım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...