Jump to content
  • Kaydol
cita45

[Eski] Sohbet için izninizyok (yardim)

Önerilen Mesajlar

4 dakika önce, cita45 yazdı:

SOHBET İÇİN İZNİNİZYOK (YARDIM)

@aktay28 @DEVILCRAFT İYİ GÜNLER HOCAM CHAT BÖLÜMÜNDE SOHBET İCİN İZNİNİZ YOKTUR UYARISI VAR SÜREKLİ 8 YORUM ATMAN LAZIM DEDİLER ATTIM AMA HALA AÇILMADI  BİLEN BİRİSİ YARDIMCI OLABİLİRMİ

Belli bir iletiye ulaştıktan sonra chat bölümünü kullanabilirsin.

Chat dışında yardımcı olabileceğim başka konu varmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, cita45 yazdı:

@aktay28 YENİ VERSİYONUNUZ DA YENİ EKLENTİLER GÜZEL HOCAM TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN AMA MERCANT ARAM 2 3 İTEM DENEDİM  ARAMA YAPMADI ONDADA Bİ PROBLEM VARM ACABA

item arar ve listeler sadece.listeden item arayabilirsin,fiyata göre sıralayabilirsin.satıcının nickine sağ tıklayıp ışınlan ile yanına gidebilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni sürümde oyunun kasması birtek bendemı var acaba asırı derecede oyun kasıyor gorev yonetıcısınden bakıyorum cpu kullanımında bı anormallık yok fakat oyun ıcersınde asırı bı kasma mevcut nedenı nedır acaba suanda bı yanda 1.9.2 acık dıger yanda 1.9.7 bırınde asırı kasma varken dıgerı yag gıbı akıyor. @DEVILCRAFT

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, mert22 yazdı:

yeni sürümde oyunun kasması birtek bendemı var acaba asırı derecede oyun kasıyor gorev yonetıcısınden bakıyorum cpu kullanımında bı anormallık yok fakat oyun ıcersınde asırı bı kasma mevcut nedenı nedır acaba suanda bı yanda 1.9.2 acık dıger yanda 1.9.7 bırınde asırı kasma varken dıgerı yag gıbı akıyor. @DEVILCRAFT

başka bir arkadaşa bağlandım da aynı sorun için açıksa windows defenderi kapat hdd ve cpuyu çok kullanıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...