Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!

Önerilen Mesajlar

Kapat Hatası Sorunu ..

Arkadaşlar ACME koxpu ilk defa kullanıyorum fakat çözemedigim tek konu , multi ile girerken ya 4. yada 5. karakteri girerken  ( ldr.acme - inizilation error ) diye bi hata alıyorum ve daha sonrasında sıra sıra clientler program kapat hatası ile kapanmaya başlıyor , her yolu denedim fakat çözüm bulamadım , yardımcı olacak birisi varmı bu konuda , ram-işlemci tamamını kontrol ettim donanımsal olarak bi eksiklik yok %50 de iken bu hataları almaya başlıyor , sorunu çözemedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

kapat hatasının sebebi sen servera char sokarken diğer charlardan birini oyundan atıyor ve koxpla girdiğin için dc yemek yerine kapat hatası veriyor 

yani burdan şunu mu anlamam lazim , ne koxpta bi problem var nede kendi sistemimle alakali bi durum yok , oyun ilemi alakali yani . cunku ben bunu surekli yasiyorum ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

kapat hatasının sebebi sen servera char sokarken diğer charlardan birini oyundan atıyor ve koxpla girdiğin için dc yemek yerine kapat hatası veriyor 

https://i.hizliresim.com/2JnOzv.jpg   

Fotograftaki initizalition Hatasını alıyorum... Daha sonrada karaktere oto login veya kendim manuel olarak girmeye çalıştıgımda DC veriyor ve dc yi okeylediginde , açık olan client veya clientler sırasıyla hata verip tamamı kapanıyor ve bunu çözemiyorum işte , yardımcı olursan sevinirim .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, ramko yazdı:

https://i.hizliresim.com/2JnOzv.jpg   

Fotograftaki initizalition Hatasını alıyorum... Daha sonrada karaktere oto login veya kendim manuel olarak girmeye çalıştıgımda DC veriyor ve dc yi okeylediginde , açık olan client veya clientler sırasıyla hata verip tamamı kapanıyor ve bunu çözemiyorum işte , yardımcı olursan sevinirim .

fotoğrafta acme hata veriyor koxp değil 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...