Jump to content
  • Kaydol

ramko
 Share

Önerilen Mesajlar

Kapat Hatası Sorunu ..

Arkadaşlar ACME koxpu ilk defa kullanıyorum fakat çözemedigim tek konu , multi ile girerken ya 4. yada 5. karakteri girerken  ( ldr.acme - inizilation error ) diye bi hata alıyorum ve daha sonrasında sıra sıra clientler program kapat hatası ile kapanmaya başlıyor , her yolu denedim fakat çözüm bulamadım , yardımcı olacak birisi varmı bu konuda , ram-işlemci tamamını kontrol ettim donanımsal olarak bi eksiklik yok %50 de iken bu hataları almaya başlıyor , sorunu çözemedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, ramko yazdı:

inan koxpu alali 2 gunu gecti ve aldigimdan bu yana bu sıkıntıyı cozmeye calisiyorum.

kapat hatasının sebebi sen servera char sokarken diğer charlardan birini oyundan atıyor ve koxpla girdiğin için dc yemek yerine kapat hatası veriyor 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

kapat hatasının sebebi sen servera char sokarken diğer charlardan birini oyundan atıyor ve koxpla girdiğin için dc yemek yerine kapat hatası veriyor 

yani burdan şunu mu anlamam lazim , ne koxpta bi problem var nede kendi sistemimle alakali bi durum yok , oyun ilemi alakali yani . cunku ben bunu surekli yasiyorum ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

https://i.hizliresim.com/2JnOzv.jpg   

Fotograftaki initizalition Hatasını alıyorum... Daha sonrada karaktere oto login veya kendim manuel olarak girmeye çalıştıgımda DC veriyor ve dc yi okeylediginde , açık olan client veya clientler sırasıyla hata verip tamamı kapanıyor ve bunu çözemiyorum işte , yardımcı olursan sevinirim .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, ramko yazdı:

https://i.hizliresim.com/2JnOzv.jpg   

Fotograftaki initizalition Hatasını alıyorum... Daha sonrada karaktere oto login veya kendim manuel olarak girmeye çalıştıgımda DC veriyor ve dc yi okeylediginde , açık olan client veya clientler sırasıyla hata verip tamamı kapanıyor ve bunu çözemiyorum işte , yardımcı olursan sevinirim .

fotoğrafta acme hata veriyor koxp değil 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...