Jump to content
  • Kaydol

Önerilen Mesajlar

Login olur olmaz atması

Selamun aleykum kolay gelsin.

Gerçekten koxpunuzdan çok memnunum. Dün akşam benım salaklıgımdan güzel bir ban yedim :D şimdi 3 char giricemde  birini giriyorum sıkıntı yok diğerini giriyorum oyuna login olur olmaz character data dolar dolmaz dc falan değil direk kapanıyor oyun neden olabılır ? şimdiden teşekkür ederim @DEVILCRAFT

tarihinde furkanc0skun tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, furkanc0skun yazdı:

Login olur olmaz atması

Selamun aleykum kolay gelsin.

Gerçekten koxpunuzdan çok memnunum. Dün akşam benım salaklıgımdan güzel bir ban yedim :D şimdi 3 char giricemde  birini giriyorum sıkıntı yok diğerini giriyorum oyuna login olur olmaz character data dolar dolmaz dc falan değil direk kapanıyor oyun neden olabılır ? şimdiden teşekkür ederim

ip kısıtlaması ne durumda bilmiyorum fakat tekrar doğrulamak adına yazayım
3 char için 3 tane koxp kopyası ve 3 tane client kopyası çıkardın? ve 1. koxpla 1. clienti hedef gösterdin aynı şekilde 2. ile 2.clienti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

ip kısıtlaması ne durumda bilmiyorum fakat tekrar doğrulamak adına yazayım
3 char için 3 tane koxp kopyası ve 3 tane client kopyası çıkardın? ve 1. koxpla 1. clienti hedef gösterdin aynı şekilde 2. ile 2.clienti

aynen ip kısıtlamasıyla alakası yok hacım ozaman 3. charın hata vermesi lazım oyuna girerken selected server falan diyor

benim hatam şu

1. koxp 1. client eyvalla giriyor

2. koxp 2. client giriyor sıra sayarken veya char geldiğinde entera bastıgımda yahut char oyuna girdiği an atıyor anlam veremedim :( oysaki dün akşam sıkıntı yoktu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, furkanc0skun yazdı:

aynen ip kısıtlamasıyla alakası yok hacım ozaman 3. charın hata vermesi lazım oyuna girerken selected server falan diyor

benim hatam şu

1. koxp 1. client eyvalla giriyor

2. koxp 2. client giriyor sıra sayarken veya char geldiğinde entera bastıgımda yahut char oyuna girdiği an atıyor anlam veremedim :( oysaki dün akşam sıkıntı yoktu

1. clienti kopyalayıp 2. olarak ayarlarmısın yeniden aynı şekilde koxpuda sıfırdan hacıla ^^
duşa girip geleceğim o zamana kadar dene olmadı teamviewer ile bakarım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

1. clienti kopyalayıp 2. olarak ayarlarmısın yeniden aynı şekilde koxpuda sıfırdan hacıla ^^
duşa girip geleceğim o zamana kadar dene olmadı teamviewer ile bakarım

denedim hacıladım macıladım gacıladım yok kafayı yedirtti 3 kere 150den sıra bekledim ya :D  tam giriyor diyorum çaat gitti :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, furkanc0skun yazdı:

denedim hacıladım macıladım gacıladım yok kafayı yedirtti 3 kere 150den sıra bekledim ya :D  tam giriyor diyorum çaat gitti :D 

eğer moradon townun ortalarında bir yerlerde isen clan paketleri yüzünden 3-5 defa dc yiyip oyundan düşebilirsin 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

eğer moradon townun ortalarında bir yerlerde isen clan paketleri yüzünden 3-5 defa dc yiyip oyundan düşebilirsin 

sıra sayma yerinde clan paketleri yok kanka  ama dur 2 dkdır atmadı haber vercem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, furkanc0skun yazdı:

sıra sayma yerinde clan paketleri yok kanka  ama dur 2 dkdır atmadı haber vercem

moradon townun ortalarında diyorum ^^ oyuna girince diğer clanların bilgileri yüzünden dc yiyebiliyorsun tamamen oyunun hıyarlığı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
30 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

moradon townun ortalarında diyorum ^^ oyuna girince diğer clanların bilgileri yüzünden dc yiyebiliyorsun tamamen oyunun hıyarlığı

kanka onla alakası yok heralde bılmıyom uskoyu kaldırıp yükledim koxpu kaldırıp yükledim düzeldi heralde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...