Jump to content
  • Kaydol

DEVILCRAFT
 Share

Önerilen Mesajlar

• İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sa . iyi günler . Multi client kullanmak istiyorum . sadece pazar char için cuma günü açılacak olan serverde.

Dosyayı indirmeyi bulamadım gördümde boyutu 64 mb yazıyor linklerinde 6 mb . Birde kendi charımla pk , multi ile pazar kurucam için 2. charıda multi ilemi giriş yapıcam yoksa 1ini multi ile girmek yeterli olur mu . Hiç kullanmadım şimdiye kadar kb yın hiç bilgim yok bu şeylerde :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
2 saat önce, GODsHANDs yazdı:

666,66 TL nedir? bu fiyata koxp mu satılır arkadasım dalgamı gecıyosunuz. bunu alacagımıza 100 tl oyuna yatırsak zaten koxptan daha yararlı oluyor.

k0xp calısmadıgı ıcın fiyatini rast gele yüksek yaptilar sende bunu normal fiyat sanip sazan gibi atladin bravo :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, GODsHANDs yazdı:

666,66 TL nedir? bu fiyata koxp mu satılır arkadasım dalgamı gecıyosunuz. bunu alacagımıza 100 tl oyuna yatırsak zaten koxptan daha yararlı oluyor.

öncelikle 666 tl ye bot olamayacağını düşünmeliydiniz hocam mağdur olunmaması açısından alınmış bir önlemi kötü niyetle yorumlamanız çok tuhaf gerçekten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
On 28.10.2018 at 22:21, Sultan_TR yazdı:

öncelikle 666 tl ye bot olamayacağını düşünmeliydiniz hocam mağdur olunmaması açısından alınmış bir önlemi kötü niyetle yorumlamanız çok tuhaf gerçekten.

hocam koxpu nerden alıyoruz size nasıl ulaşıyoruz bilgilendirirmisin beni

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Share

• Yeni Oluştur...