Jump to content
  • Kaydol

Önerilen Mesajlar

Sa . iyi günler . Multi client kullanmak istiyorum . sadece pazar char için cuma günü açılacak olan serverde.

Dosyayı indirmeyi bulamadım gördümde boyutu 64 mb yazıyor linklerinde 6 mb . Birde kendi charımla pk , multi ile pazar kurucam için 2. charıda multi ilemi giriş yapıcam yoksa 1ini multi ile girmek yeterli olur mu . Hiç kullanmadım şimdiye kadar kb yın hiç bilgim yok bu şeylerde :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, GODsHANDs yazdı:

666,66 TL nedir? bu fiyata koxp mu satılır arkadasım dalgamı gecıyosunuz. bunu alacagımıza 100 tl oyuna yatırsak zaten koxptan daha yararlı oluyor.

k0xp calısmadıgı ıcın fiyatini rast gele yüksek yaptilar sende bunu normal fiyat sanip sazan gibi atladin bravo :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, GODsHANDs yazdı:

666,66 TL nedir? bu fiyata koxp mu satılır arkadasım dalgamı gecıyosunuz. bunu alacagımıza 100 tl oyuna yatırsak zaten koxptan daha yararlı oluyor.

öncelikle 666 tl ye bot olamayacağını düşünmeliydiniz hocam mağdur olunmaması açısından alınmış bir önlemi kötü niyetle yorumlamanız çok tuhaf gerçekten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 28.10.2018 at 22:21, Sultan_TR yazdı:

öncelikle 666 tl ye bot olamayacağını düşünmeliydiniz hocam mağdur olunmaması açısından alınmış bir önlemi kötü niyetle yorumlamanız çok tuhaf gerçekten.

hocam koxpu nerden alıyoruz size nasıl ulaşıyoruz bilgilendirirmisin beni

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu konu oldukça eski. Lütfen bunu düzeltmekten ziyade yeni bir konu açmayı düşünün.

Sohbete katıl

Şimdi kayıt olabilir veya daha sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer Hesabınız Varsa, Şimdi Giriş Yapın Hesabınızla Cevap Vermek İçin.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...