Jump to content
  • Kaydol

Magic hammer sorunu

domiyns
 Share

Önerilen Mesajlar

Magic hammer sorunu

merhabalar, rpr tedariği yerine magic hammer kullanı işaretliyorum. rpr geldiğinde ilk bi kaç magic hammeri sorunsuz olarak basıyor ama sonrasında   magic hammerleri  kullanmaya calısıyorken basamadan bütün magic hammerleri bitiriyor. yardımcı olursanız sevinirim. Durability i 1100 falan yapıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, domiyns yazdı:

Magic hammer sorunu

merhabalar, rpr tedariği yerine magic hammer kullanı işaretliyorum. rpr geldiğinde ilk bi kaç magic hammeri sorunsuz olarak basıyor ama sonrasında   magic hammerleri  kullanmaya calısıyorken basamadan bütün magic hammerleri bitiriyor. yardımcı olursanız sevinirim. Durability i 1100 falan yapıyorum

bildirim için teşekkürler fakat şuan elimizde karakter ve item olmadığı için detaylarını doğrulamam için yardımcı olursan iyi olur, ilk magic hammeri bastıktan sonra mantıken sonrakileri basıp bitirmesi normal olamaz çünkü rpr edecek boşa kullanamaz eğer farklı bir durum varsa video yada ss ile gösterebilirsen sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Söyle ki  magic hammeri basıyor ama işlemiyor  ve sürekli devam ettiriyor. Bunu atabilirim, bu olay oldugunda karakterin üzerinde 40taneden 5tane kalmıstı ve hala rpr yapamamıstı. Arada  yaptıgı için yakalayamıyorum boyle sorunlu oldugu içinde magic hammer kullanamıyorum. Bir de botta  koproxy in proxy isini kullanabiliyor muyuz?XaAf6t.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...