Jump to content
  • Kaydol
anemon

ACME Hızlı relog sorunu

Önerilen Mesajlar

Hızlı Relog Sorunu

Deathko upgrade yaparken Daha önceki sürümlerde hızlı relog sorunsuzca kullanıyordum.  1.9.9.5 sürümünde hızlı relog attığım zaman direk oyun donuyor ve dc yiyorum.  win10 işletim sistemi kullanıyorum. kontrol edersen sevinirim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, anemon yazdı:

Hızlı Relog Sorunu

Deathko upgrade yaparken Daha önceki sürümlerde hızlı relog sorunsuzca kullanıyordum.  1.9.9.5 sürümünde hızlı relog attığım zaman direk oyun donuyor ve dc yiyorum.  win10 işletim sistemi kullanıyorum. kontrol edersen sevinirim. 

hızlı relogda bir şeyi değiştirmedik tekrardan login olmayı dener eğer olamazsa client kapanır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

5 kere sonunda 6. kere tekrar denedim ve yine aynı şekilde oldu hata resmini atıyorum. belkide dediğin gibi client kapanıyor. ama daha önce olmuyordu. geçici olarak 1,9,9 u yükleyeceğim,

Adsizz.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Siz bana verdiğiniz cevapta, Hızlı relog da bir şeyi değiştirmedik demiştiniz. ama dediğimi yaptım ve 1.9.9 sürümüne döndüm. ve 3 hızlı relog gerçekleştirdim resimdeki hatayı vermedi birdaha. bence bir kontrol etmenizde fayda var. şu an için 1.9.9 kullanabiliyoruz ama oyun patch atıp da güncellemk zorunda kalırsanız, mutlaka yeni sürümü günceleyeceğiniz için bir daha hızlı relog kullanamayabiliriz. iyi çalışmalar. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 28.02.2018 at 16:39, anemon yazdı:

5 kere sonunda 6. kere tekrar denedim ve yine aynı şekilde oldu hata resmini atıyorum. belkide dediğin gibi client kapanıyor. ama daha önce olmuyordu. geçici olarak 1,9,9 u yükleyeceğim,

Adsizz.jpg

kardo resimde koxpun üstünde karakter nici gözüküyor onu kaldır istersen kansız cok 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, wepwawet0542 yazdı:

kardo resimde koxpun üstünde karakter nici gözüküyor onu kaldır istersen kansız cok 

Uyarına teşekkür ederim atlamışım ama konuyu editlemeyi bulamadım. yeni resim attım ama değiştiremiyorum. raporladım ordanda cvp gelmedi. yapacak birşeyim kalmadı. çarı boşalttım mecburen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Uyarına teşekkür ederim atlamışım ama konuyu editlemeyi bulamadım. yeni resim attım ama değiştiremiyorum. raporladım ordanda cvp gelmedi. yapacak birşeyim kalmadı. çarı boşalttım mecburen.
Resimleri değiştirmiştim cevap vermeyi unutmuşum

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

Resimleri değiştirmiştim cevap vermeyi unutmuşum

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim. çara tekrar girerim artık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hızlı Relog Çalışmıyor

Selamun aleyküm Devilcrafty yetkilileri ben v2 acme  botunuzu aldım botta hızlı relog çalşyr diyor ama ben bu tike basınca exe durduruldu hatası alıyorum acaba birtek bendemi ? sw theke

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, manes21 yazdı:

Hızlı Relog Çalışmıyor

Selamun aleyküm Devilcrafty yetkilileri ben v2 acme  botunuzu aldım botta hızlı relog çalşyr diyor ama ben bu tike basınca exe durduruldu hatası alıyorum acaba birtek bendemi ? sw theke

eğer başarısız olursa dc yer ve exe durduruldu hatası verir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

eğer başarısız olursa dc yer ve exe durduruldu hatası verir

Hocam ben konuyu daha önce açmıiştım hatırlarsan. ama 1.9.9. da çalışıyor 1.9.9.5 de çalışmıyor ve hala çalışmıyor o yüzden ben 1.9.9 kullanıyorum dikkate alman lazım şu an sıkıntı yok ama arıza mevcut. lütfen bir death koya girip denermisin 1.9.9 hala çalışmakta ve yeni sürüm asla çalışmamakta hızlı relog ta. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, anemon yazdı:

Hocam ben konuyu daha önce açmıiştım hatırlarsan. ama 1.9.9. da çalışıyor 1.9.9.5 de çalışmıyor ve hala çalışmıyor o yüzden ben 1.9.9 kullanıyorum dikkate alman lazım şu an sıkıntı yok ama arıza mevcut. lütfen bir death koya girip denermisin 1.9.9 hala çalışmakta ve yeni sürüm asla çalışmamakta hızlı relog ta. Teşekkürler.

bu olay bir tek  deathko  ile değil  diğer sw'lerda  aynı    son sürümde  hızlı login  kapat hatası veriyor ama 1 önceki versiyon sorunsuz calisiyor  ve son olarak şunu eklicem  en son versiyon  theknightempire'de   bi cok şeyi calistirmıyor bilginize  DevilCrafty   mesela  master mage ile  nova süresini düşüremiyoruz   veya inferno   yarım el  bunların hic biri calismıyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Reis58 yazdı:

bu olay bir tek  deathko  ile değil  diğer sw'lerda  aynı    son sürümde  hızlı login  kapat hatası veriyor ama 1 önceki versiyon sorunsuz calisiyor  ve son olarak şunu eklicem  en son versiyon  theknightempire'de   bi cok şeyi calistirmıyor bilginize  DevilCrafty   mesela  master mage ile  nova süresini düşüremiyoruz   veya inferno   yarım el  bunların hic biri calismıyor 

nova süresini düşürememen ve yarım el yapamaman çalışmıyor anlamına gelmez videoyu izlersen o metin belgesinin en altında bir dip not yazdım. istediğin kadar süresini düşürebilirsin fakat server izin vermediği sürece atamazsın. buna da kontrol deniyor sende serverin kontrollerinin izin verdiği kadar ayarını bulacaksın

19 saat önce, anemon yazdı:

güncelleme zamanı bakarız eğer çok bildirim gelmeye başlarsa böyle büyük ihtimalle kaldırırız 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşım işiine yarayan sürümü kullansanıza neden bu kadar kasıyorsunuz 20 tane sürüm mevcut hangisinde hızlı relog kullanılıyorsa onu kullan yada işine yaramıyorsa kullanma en son adama kaldırtacaksınız işine yarayan kullanabilen insanlar var bu özelligi sizde problem oluyor demekki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, hakan33 yazdı:

inatla 1.9.9 da kullanabiliyorum ama 1.9.9.5 de olmuyo diyosun onu anladı zaten adam kullansana 1.9.9.9 sürümünü o zaman 

ne kadar ukela ve yalakasın. biz hata bildiriminde bulunuyoruz. zaten okusaydın görecektin ki 1.9.9 sürümünü kullanıyorum demiştim. sırf pos kasmak için konuya cevap veriyorsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 06.03.2018 at 23:06, hakan33 yazdı:

arkadaşım işiine yarayan sürümü kullansanıza neden bu kadar kasıyorsunuz 20 tane sürüm mevcut hangisinde hızlı relog kullanılıyorsa onu kullan yada işine yaramıyorsa kullanma en son adama kaldırtacaksınız işine yarayan kullanabilen insanlar var bu özelligi sizde problem oluyor demekki

beyin ye az  işkembe paça ile karışık  ihtiyacın var !

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 07.03.2018 at 16:45, anemon yazdı:

ne kadar ukela ve yalakasın. biz hata bildiriminde bulunuyoruz. zaten okusaydın görecektin ki 1.9.9 sürümünü kullanıyorum demiştim. sırf pos kasmak için konuya cevap veriyorsun.

ne alakası var arkadaşım kime ne için yalakalık yapacam? bu konu yüzlerce kez konuşuldu forumda chatte bendede sorun var ama eğer sorun farklı sürümdeyse işine yarayanı kullan adam a artık gına geldi ve kökten çözüm için komple kaldıracak bu sefer o işe yarayan sürümüde kullanamıyacaksın az biraz aklın olsun boşa oksijen tüketiyorsun 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam son versiyonda girişte şifre yanlış diyor bi önceki versiyonda girebiliiyorum onda oyuna giriş yapamıyoruz ancak yardımcı olabilir misin lütfen kullanıcı adı veya şifre herhangi bi hata yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...