Jump to content
  • Kaydol

Önerilen Mesajlar

Oto Loginli Sürüm verilmedi henüz o yüzden normal sürüm üyelikler girebilir. ( Bugün verilecektir . 05:50 )
Alt yapısı sıfırdan yapıldığı için sorunlar olabilir o yüzden beta sürüm olarak verdik sorunları bu başlık altından bildirin hepsini göz önüne bulunduracağız. Şuan Multi + Koxp Özelliklerinin %90i Sorunsuzdur. Kalan Kısımlar Hayati Özellikler Değildir Belirtmek İsterim

Not : Sadece Sorun Bildirimi Yapın ve lütfen Tekrar Tekrar ve Alakasız Yorumlar Yapmayın Silinecektir. Ayrıca Buradan Bir Destek Vermeyeceğiz Bilginize Sadece Sorun Bildirimi.
ve Son olarak anlık ve geçici hataları bildirmeyiniz.

Tespit Ettiklerimi Not Olarak Yazıyorum Buraya Tekrardan Yazmayın diye

• Multi Açılıyor Fakat Koxp Ekrana Gelmeyebiliyor Bazen
  • Multi ve Koxp Açılıyor Fakat Bazen Koxp Ekrandan Kaybolabiliyor
  • TBL (Skill) Editör Çalışmıyor
  • Oto Stat-Skill Verme Çalışmıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

normal'de edit clientsiz 7-8 car açıp %70 80 cpu da kullanırken şuan bunda 2 car cpu 90 lar da dolanıyor.

atak yaparken genie aç çalışmıyor okcu skillerinde sorunla karşılaşmadım,maden 2 saattir sorunsuz çalışıyor,oto loginliyi bekliyoruz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, aRwe yazdı:

extra 2 bölümünde skil ayarları çalışmıyor. örneğin 208705 cooldown 0 yapıyorum biligileri kaydet. Halen cooldown mevcut.

notlarımda mevcut yine de bildirdiğin için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

usta kinght kingdom da start basıyorum 30-40 sn bekleme yapıyor sonra ne oyunda açılmıyor ve koxp kapanıyor diğer sw lerde denedim hiç sıkıntı yok koxpta oyunda açılıyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

540 dakikadır oyundayım ancak oto loginliyi bekliyorum 2 car da açılıyor ne koxp kapanması ne başka bir sorunum var w7 kullanıyorum bu arada

oto loginliyi bekliyorum @DEVILCRAFTY @aktay28

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Koxpa tıklıyorum login ekranı geliyor giriş yaptıktan sonra oyuna giriyorum fakat koxp ekranı gelmiyor hiç bir şekilde giriş yapamıyorum koxp ekranına 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, best59 yazdı:

Koxpa tıklıyorum login ekranı geliyor giriş yaptıktan sonra oyuna giriyorum fakat koxp ekranı gelmiyor hiç bir şekilde giriş yapamıyorum koxp ekranına 

Bende de aynı sorun var çar oyuna giriyor bot ortada yok görev yöneticisinden kontrol ediyorum ordada yok yani açılmamış. en az 10 kere denedim ama aynı netice.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Botun gelmeme sebebi Knight online ı açık gösteriyor. Görev yöneticisinden tüm Knight Onlineları kapatın tekrardan deneyin. Bende bu şekilde sorun giderildi. ama 2. karakteri sokamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlk gün kasıp 35 lwl yapıp çıktığım ve hiç girmediğim çarı bile hapse atmışlar. Dün iki çar açıktı. biri maden de diğeri pazardaydı. madende ki çar c kalsöründeki launcerden, pazardaki çara D klasöründeki launcherden giriyordum. D klasöründeki çar hapse atıldı. C klasöründeki çara ellemediler. Acaba bir yerde benmi yanlış yaptım. yoksa ne yaparsan yap adamlar yakalıyor mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, best59 yazdı:

Şimdide External exception C000001D. diye bir hata almaya başladım

öncelikle merhaba hatanız uyumluluk sorunu uyumluluk ayarlarınızı normal yaparsanız oyuna girebilirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

BAS BAS BAGIRIYOSUNUZ EN İYİ SÜRÜM WİN7 DE CALISIR DİYE WİN7 KULLANIYORUZ BU SEFERDE WİN7 DE DENEMEDİK WİN8 WİN10 KURUN DİYOSUNUZ BU NE SACMALIKTIR ARKADAŞ YA @aktay28 NAPACAZ BİZ KAPAT YİYİP DURUYORUZ 5 ARKADAŞ ??????

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, online123 yazdı:

BAS BAS BAGIRIYOSUNUZ EN İYİ SÜRÜM WİN7 DE CALISIR DİYE WİN7 KULLANIYORUZ BU SEFERDE WİN7 DE DENEMEDİK WİN8 WİN10 KURUN DİYOSUNUZ BU NE SACMALIKTIR ARKADAŞ YA @aktay28 NAPACAZ BİZ KAPAT YİYİP DURUYORUZ 5 ARKADAŞ ??????

sabırlı olursanız yarın düzeltilecek win7 problemi.ve bir daha büyük harflerle mesaj atmamanı rica ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, aktay28 yazdı:

sabırlı olursanız yarın düzeltilecek win7 problemi.ve bir daha büyük harflerle mesaj atmamanı rica ediyorum.

Sabrede ede sabır taşına döndük zaten siz 10 senedir bu işi yapıyorsunuz bilmiyomusunuz bu kullanıcıların çogu win7 kullanıyor serverlarda problem çıkarmayan tek işletim sistemi olan win7 yi en sona bırakıyosun sonra neden sorun cıktı biraz sakin olun diyosunuz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, online123 yazdı:

Sabrede ede sabır taşına döndük zaten siz 10 senedir bu işi yapıyorsunuz bilmiyomusunuz bu kullanıcıların çogu win7 kullanıyor serverlarda problem çıkarmayan tek işletim sistemi olan win7 yi en sona bırakıyosun sonra neden sorun cıktı biraz sakin olun diyosunuz

malesef kendi bilgisayarlarımıza windows 7 kurup deneyemiyoruz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, aktay28 yazdı:

malesef kendi bilgisayarlarımıza windows 7 kurup deneyemiyoruz

gel ben sana kendi bilgisayarımı feda ederim yeterki şu sorunu çöz 15 gündür hergün siteye girmekten midem bulandı gel vereyim team

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...