Jump to content
  • Kaydol

Önerilen Mesajlar

8 saat önce, aktay28 yazdı:

malesef kendi bilgisayarlarımıza windows 7 kurup deneyemiyoruz

aktay o zaman devil e söyleyeceksin chat e win7 kullananlar skype den yazsın dediktan TAM 2 DAKİKA sonra yazmama rağmen cevap vermemezlik yapmayacaktı ki bunları geçtim ben bu muhabbet olacağını bildiğimden 5-6 saat önceden bende test edeyim yazdım skype konuşmalarına girsin baksın bedirhan.58 skype adresim ama adam katiyen cevap vermiyor en son yazdığı şey de şu olmuş sana daha skype dan destek verilmeyecek ya sanarsın hep destek verdi de ben hiç destek alamadım hakkını yemiyim oto loginliyi sadece normal login yaptı o kadar oh ye 2011 den beri üyeyim sadece bu oda 3 gün önce :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, ibedirhany yazdı:

aktay o zaman devil e söyleyeceksin chat e win7 kullananlar skype den yazsın dediktan TAM 2 DAKİKA sonra yazmama rağmen cevap vermemezlik yapmayacaktı ki bunları geçtim ben bu muhabbet olacağını bildiğimden 5-6 saat önceden bende test edeyim yazdım skype konuşmalarına girsin baksın bedirhan.58 skype adresim ama adam katiyen cevap vermiyor en son yazdığı şey de şu olmuş sana daha skype dan destek verilmeyecek ya sanarsın hep destek verdi de ben hiç destek alamadım hakkını yemiyim oto loginliyi sadece normal login yaptı o kadar oh ye 2011 den beri üyeyim sadece bu oda 3 gün önce :D

image.png

buradan da yazma yasağı veriyorum sana ettiğin küfür yüzünden 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi ben kingdomda oynuyorum koxp halen loglara mı düşüyor charım da iyi yani loglara düşüyosa koxp o riski almıcam koxpla girmicem verdiğim paralar de size helali hoş olsun ama merakım koxp yakalnıyor mu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

On 25.03.2018 at 15:42, best59 yazdı:

Koxpa tıklıyorum login ekranı geliyor giriş yaptıktan sonra oyuna giriyorum fakat koxp ekranı gelmiyor hiç bir şekilde giriş yapamıyorum koxp ekranına 

On 25.03.2018 at 15:43, best59 yazdı:

Şimdide External exception C000001D. diye bir hata almaya başladım

dostum aynı sorunları yaşıyorum çözümünü buldunmu ? veya bilen varmı uyumluluk olayları normal hiç oynamadım üstünde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...