Jump to content
  • Kaydol

Speedybot SteamKO oyun kapanıyor

uralskiy
 Share

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, uralskiy yazdı:

SpeedyBOT SteamKO oyun kapanıyor

Oyun bazen character datayı yükledikten sonra, bazen de oyuna girer girmez kendisini kapatıyor. Bunun çözümü nedir? Bütün antivirüs yazılımlarımı bile sildim, kafayı yiyeceğim.

moradon townda isen ve oyuna ilk defa giriyorsan diğer tüm clanların iconları yüklenirken oyun dc ediyor seni koxpluk bir durum değil 3-5 defa dene düzelir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

51 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

moradon townda isen ve oyuna ilk defa giriyorsan diğer tüm clanların iconları yüklenirken oyun dc ediyor seni koxpluk bir durum değil 3-5 defa dene düzelir

Hocam emc'deyim ve 62 levelim, 8-10 kere denedim. şimdi günlük steam hesap onaylama limitimi aştığım için oyuna da giremiyorum, koxpun 1 günü gitti sayıyorum şimdiden. character datayı yükleyip oyuna giriyor, window modea alıyor, sol üstte koxp açılıyor ve o anda oyundan atıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, uralskiy yazdı:

Hocam emc'deyim ve 62 levelim, 8-10 kere denedim. şimdi günlük steam hesap onaylama limitimi aştığım için oyuna da giremiyorum, koxpun 1 günü gitti sayıyorum şimdiden. character datayı yükleyip oyuna giriyor, window modea alıyor, sol üstte koxp açılıyor ve o anda oyundan atıyor.

skype üzerinden ulaş bakalım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...