Jump to content
  • Kaydol
velicanabakli

[Eski] V1.9.9.6 acme koxpla giriş yapamiyorum

Önerilen Mesajlar

v1.9.9.6 acme KOXPLA GİRİŞ YAPAMIYORUM

Arkadaşlar Merhabalar  v1.9.9.6 sürümlü Koxpla oyuna girmeye çalışıyorum fakat KnightOnline.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Ne yapmam lazım ? Girmeye çalıştığım deathko.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, velicanabakli yazdı:

v1.9.9.6 acme KOXPLA GİRİŞ YAPAMIYORUM

Arkadaşlar Merhabalar  v1.9.9.6 sürümlü Koxpla oyuna girmeye çalışıyorum fakat KnightOnline.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Ne yapmam lazım ? Girmeye çalıştığım deathko.

clienti yok bende şuan o yüzden şu yolları takip et
yeni acme koxp v2 'yi indir ve dene
dep ayarlarını kontrol et  ve üstteki seçeneğin aktif olduğuna emin ol ( videolar bölümünde gerekli video var )
client ve koxpları c:\ veya d:\ içine at ve isimlerini kısa ve öz yap boşluk yada tr karakter olmasın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam koxpunuzu 2.5 yıldır kullanıyorum ne yapmam gerektiğini deep ayarlarını herşeyi biliyorum fakat knight kingdom adlı koxpu indirdim dediğiniz herşeyi yaptım bu seferde oyuna 1 char sokuluyor fakat 2. charı sokarken şöyle bir hata veriyor 0xB0000004 ve 2. char oyuna girmiyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 17.04.2018 at 17:26, velicanabakli yazdı:

Hocam koxpunuzu 2.5 yıldır kullanıyorum ne yapmam gerektiğini deep ayarlarını herşeyi biliyorum fakat knight kingdom adlı koxpu indirdim dediğiniz herşeyi yaptım bu seferde oyuna 1 char sokuluyor fakat 2. charı sokarken şöyle bir hata veriyor 0xB0000004 ve 2. char oyuna girmiyor. 

2. client için yeni bir koxp klasörü kopyala ve 2. klasörün içindeki hddserial dosyasını sil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...