Jump to content
  • Kaydol
bacaksizErdem

[Eski] Acme koxp guncellendi fakat giremiyorum

Önerilen Mesajlar

5 dakika önce, furkandurkaya yazdı:

Bende 1. çarı girdim 2. çarı login ederken extenal exception c000001d hatası alırıyorum

Aynı hatayı alıyorum. Bir çok insanda alıyodur tahminen. Yeni bi güncelleme gelmesi lazım . @aktay28 @devilcrafty

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Aurey yazdı:

Aynı hatayı alıyorum. Bir çok insanda alıyodur tahminen. Yeni bi güncelleme gelmesi lazım . @aktay28 @devilcrafty

ne güzel 8 carı 50 yapıp madene bırakıp ekmek yiyecektik aksilikle bırakmadı peşimizi tez zamanda inşallah hallederler günümüz gitmez boşa. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Aurey yazdı:

Uyumluluk ayarlarını değiştir düzeliyor dostum. Suan kendim deneyerek buldum. Denemenı tavsiye ederim

Merhabalar, uyumluluk ayarlarını hangi şekilde değiştirdiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sonteklif üzerinden normal sürüm acme koxp satın aldım,key i yüklerden kullanıcı adı veya key hatalı diyor kontrol ettim 2 side dogru,yeni kullanıcı adı alıp denedim yine aynı hata(yardımcı olurmusunuz post sayımda yetersiz size ulaşmam biraz güç şu anda)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, İllegal yazdı:

Sonteklif üzerinden normal sürüm acme koxp satın aldım,key i yüklerden kullanıcı adı veya key hatalı diyor kontrol ettim 2 side dogru,yeni kullanıcı adı alıp denedim yine aynı hata(yardımcı olurmusunuz post sayımda yetersiz size ulaşmam biraz güç şu anda)

ayrıca aldığın key normalmi & oto loginli sürüm içinmi onu kontrol et ona göre indirmeni yap 
kayıt ol ve keyini yükle sonra bu kadar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...