Jump to content
  • Kaydol
baris_delisi

[Eski] Acme koxp moba koş çalışmıyor

Önerilen Mesajlar

acme koxp moba koş çalışmıyor

merhabalr

acme koxpta son güncellemeden sonra birden cok hata ortaya cıktı bunlardan bir diğeri de moba koşma sorunu

karakter hiçbir şekilde moba koşmuyor listeye ekliyorum oto yapıyorum hiçbir şekilde yapmıyor komutu.ancak genie ile koşturuyorum bu açığın giderilmesi gerekiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, baris_delisi yazdı:

acme koxp moba koş çalışmıyor

merhabalr

acme koxpta son güncellemeden sonra birden cok hata ortaya cıktı bunlardan bir diğeri de moba koşma sorunu

karakter hiçbir şekilde moba koşmuyor listeye ekliyorum oto yapıyorum hiçbir şekilde yapmıyor komutu.ancak genie ile koşturuyorum bu açığın giderilmesi gerekiyor

merkez al dedikten sonra moba git seçeneğini açman gerek. merkezden ve gitme mesafesinden uzaksa hareket etmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ezel bey bir sorunum daha vardı onun içinde konu açmıştım bu konuyada bir açıklık getirirmisiniz drakingame e güncelleme gelmeden önce çalısıyordu .şu an warrior ve priestle giriyorum oyuna warrioru pt başkanı yaptıktan sonra priestteki koxpa pt başkanının daldığına atak yap seçeneğini işaretliyorum ve warriorun daldığına atak yapmıyor.ama tam tersini yaptığımda priesti pt başkanı yapıp warriorun koxpundan pt başkanının daldığına atak yap seçeneğini tıkladığımda 2side atak yapıyor yalnız priest uymuyor başkana 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, baris_delisi yazdı:

ezel bey bir sorunum daha vardı onun içinde konu açmıştım bu konuyada bir açıklık getirirmisiniz drakingame e güncelleme gelmeden önce çalısıyordu .şu an warrior ve priestle giriyorum oyuna warrioru pt başkanı yaptıktan sonra priestteki koxpa pt başkanının daldığına atak yap seçeneğini işaretliyorum ve warriorun daldığına atak yapmıyor.ama tam tersini yaptığımda priesti pt başkanı yapıp warriorun koxpundan pt başkanının daldığına atak yap seçeneğini tıkladığımda 2side atak yapıyor yalnız priest uymuyor başkana 

party başkanının priest yada başka bir şey olduğuna bakmaz sadece party başkanı olduğuna bakar ona göre işlem yapar dediğin mantıksız ya bugda kaldın yada başka bir sorun geldi meydana tekrar dene istersen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...