Jump to content
  • Kaydol
salvie

[Eski] Deathko lag sorunu.

Önerilen Mesajlar

DeathKo lag sorunu.

Merhaba,

Arkadaşlar ACME Koxp ile oyuna giriş yapıp koxpu başlattıktan sonra 2 3 dakika içerisinde dc oluyorum. Normal girdiğimde bi sorun olmuyo. Çözüm yolu varmı yoksa bi bende mi bu sorun var?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Deathko da Birkaç Dc ve Sonrası Banned

Deathko da birkaç dc ve sonrasında sürekli accountlar banlanıyor.Eski serverlarında hiç yakalayamıyorlardı,burda aynı durum u sürekli yaşayan arkadaşlar varmıdır.Yoksa beni mi kara liste aldılar sürekli banlıyolar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ACME Koxp kullanmak güvenli mi ?

bazı arkadaşlar 4 5 kere üst üste dc yiyip sonrada banlandığını belirtmiş. Bende 10 ar dk aralıkla 2 kere dc yedim ve foruma bakıp arkadaşların ban yediğini görünce. koxpsuz girdim şuan oyuna. devilcrafty ' den bilgi alana kadar koxpsuz giricem. bence kimse riske atmasın 1 gün sıkın dişinizi.

devilcrafty reis, koxpu kullanmak güvenli mi ban sıkıntısı var mı acaba ? yada güncelleme gelecek mi ? bilgilendirirsen seviniriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Acme Koxp Deathko

Arkadaşlar proxyle girdiğim 6 karakter madende ban yemiş fakat proxysiz giriş yaptıgım 2 karakter hala devam ediyordu sizce proxydemi sorun var aktif proxy satın almıstım 2 adet 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, vonknitzz yazdı:

aynı durum bendede var dostum. üstüste 15 kere falan dc yedikten sonra , madendeki 4 charım , gem kıran 1 charım banlandı 10dk önce

3 carım banlanmış bu gece benimde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dün gece dc sorunlarından dolayı tek hesabımı soktum birsürü kişi ban yemiş benim hesaplarda sıkıntı yok fakat ara ara tüm hesaplara dc geliyor umarım ban yemez 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

deathkonun kendisinde dc sorunu var facebook sayfasına bakıp görebilirsiniz
her şeyi koxpta aramayın beyler sorun bizde değil...

Oyunda Genel Olarak limit 4 Olarak Ayarlanmış 4.ten Fazla Char sokunca Dc yemeler Başlıyor Ve Loglara Thirty Party tools Used diye bi Yazı geçior Oyun Sunucusuna Ve banlanıor charlar sizin Yapıcağınız bir Çalışma Ve güncelleme varmı merak ediorz Hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
56 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

deathkonun kendisinde dc sorunu var facebook sayfasına bakıp görebilirsiniz
her şeyi koxpta aramayın beyler sorun bizde değil...

carlar tekrar banlandı yeni bir sürüm getiricekmisiniz ? emek yine boşa gitti 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, pazoz8 yazdı:

bu arada hem herkes banlanmaya başladı hemde oto kırdırma çalışmamaya başladı

carlar gitti :D gecmiş olsun umarım yakın sürede cözüm getirirler paramıza yazık 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...