Jump to content
  • Kaydol

Deathko

lardear
 Share

Önerilen Mesajlar

15 dakika önce, lardear yazdı:

deathko

Az önce deathko da devil ın pm attı butun herkez banlandı fark ettiniz mi ?

hurafeleri sen çıkarıyorsun galiba o pmdeki isimde bir char yok. koxptan çıkartıyorum pmyi anlayacağın açacağın konulara dikkat etmelisin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dostum banada geldi pm  DEVILCRAFTY den koxp açtığım tüm çarlara kırdırma sorunu güncellemesi saatler içinde yapılacaktır o  zamana kadar ismini hatırlamadığım  nickte biri PM karus gate arkasına buy açmıştır tarzı bişey yazıyordu amacım karalamak asla değil yanlış anlama

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, lardear yazdı:

hurafelere inanamam ben o isimde nick olmaya bilir fakat loglara bakınca cıkıyor yoksa bir anda 150 kişi nasıl seri bi şekilde banlansın 

abicim benim o pm aslında hiç var olmadı o pmyi görebilecekler sadece koxpu kullananlar anlıyor musun 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, lardear yazdı:

sen öyle diyorsun ama loglarda illaki cıkıyor demek ki komple gitti o pm yi alıp ban yemeyen bence yok 

pm yi aldım çatır çatır okudum ban yemedim catır catır oyundayım. ban yeme sebebiniz abartı multi 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bakın Ban sebeebi Multi Başıma 2 gün önceki geleni anlatıyım çarımda item vardı ve banlandı  Gm Pm Attım dedimki kardeşim benim çar afk ken banlandı sebebi ne illagel bişiy kullanmıyorum dedim  o dedi ki loglardan  gözukuyor dedi öbur carında bumu dedi bende evet bu dedim cevap vermeden banladı yanı bu demek oluyorki multi yakalıyor loglarda  bunun çözumu  ne diye sorarsanız multiyi Launcher gibi göstermek ki bizim multile giriş yaptımıgzı ayıkmasınlar benim fikrim böyle. ve acil bi çözum gelmesi lazımki okadar emek ve para gitti :) 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarım saat önce bende ban yedim madendeyken ve 2 char sokmadım tek char vardı DEVİLVRAFTY pm gelmıştı ama banlandım sebebini o pm oldugunu sanmıyorum multi kullananlar ban yıyor 1500 1600 kısı ban yedi gitti charlarımız 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o pm ı bende aldım 2 car oyundaydı arkadasın dedıgı gıbı catur cutur okudum catır cutur oyundaydım ama ne yalan soylıyım yemedı daha fazla cıktım bı cevap almam gerekıyor 4 5 6 degılde 2 car la multı gırsem ban yer mıyım yada multısız sadece gem kırarken kullansam ACME kosp guvenlı mı suanda guncelleme mı bekleyelım bırsey soyle reıs ona gore davranalım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olası yakalanma ban yeme sebepleriniz ;
Çok Multi char açmak (proyxsiz)
ve Çok Char Açanların ( Aynı ip üzerinden ) emin olmadıkları halde özenle uğraşıp bunları listeye almaları
Kullandığınız Proxylerin İfşa olması
Yani bu durumda koxpun yada bizim yapacağımız bir işlem yada önlem olamaz 
Saniye bazlı olarak oto kırma upgrade yapma olaylarını not alıp kanıt olarak size sunuyorlar ayrıca onun içinde son güncellemede ayar verdik elimizden geldiğince onların size sunabileceği kanıtları azaltıyoruz fakat rastgele olarak banlayıp buna legallerde dahil 
gelip kanıt sunmanızı istiyorlar ve kanıt sunamayanların banını açmıyorlar onların önlem diye yaptıkları şey bu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

57 dakika önce, demonstyl yazdı:

Ben Geçenlerde Bi Duyum Aldım DevilCraft'ı Yapanlar Acme'nin Kendi SAhipleri Diye ama ne Kadar Doğru bilemem. öle bi duydum

abicim yazdığın şeylere dikkat et bana küfür etmenle aynı şey şu yazdığın ve mantığını kullan ayrıca önüne gelen her şeye de inanma

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

38 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

Olası yakalanma ban yeme sebepleriniz ;
Çok Multi char açmak (proyxsiz)
ve Çok Char Açanların ( Aynı ip üzerinden ) emin olmadıkları halde özenle uğraşıp bunları listeye almaları
Kullandığınız Proxylerin İfşa olması
Yani bu durumda koxpun yada bizim yapacağımız bir işlem yada önlem olamaz 
Saniye bazlı olarak oto kırma upgrade yapma olaylarını not alıp kanıt olarak size sunuyorlar ayrıca onun içinde son güncellemede ayar verdik elimizden geldiğince onların size sunabileceği kanıtları azaltıyoruz fakat rastgele olarak banlayıp buna legallerde dahil 
gelip kanıt sunmanızı istiyorlar ve kanıt sunamayanların banını açmıyorlar onların önlem diye yaptıkları şey bu

her char için farklı proxymi girmemizi öneriyorsunuz yani ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

29 dakika önce, vonknitzz yazdı:

Nasıl tespit edilecekki ? Proxyler farklı farklı kişilere satılıyormu ? Ben satın aldım mesela , o ip yi sadece 1 karakterimde kullanıcam. Nasıl tespit edilicek ?

proxy satan yerlerin ipleri ya blok halindedir genelde sen x.x.x.1 alıyorsun senden sonra alan başkasına x.x.x.2 olarak veriyordur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam yorumu neden siliyorsunuz.? güvenli diye sattığınız koxp acme sistemlerine takılıyor ? oto upgrade vs vs aklınıza gelebilecek süphe uyandıran hiç birşey yapmadım. adam sadece koxp ile hangi tarih hangi saatlerde girdigimi attı. ve legal olarak hangi tarih hangi saatlerde girdigimi attı. ve tüm tarihler ve saatler hepsi tutuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...