Jump to content
  • Kaydol
vonknitzz

[Eski] Deathko maden 199 item

Önerilen Mesajlar

DEATHKO MADEN 199 İTEM

Hayırlı geceler herkese. Bir sorum olucak. Maden yaparken high class scrool 199'un üstüne cıkınca town atıyor. Sundries satış kapatıyorum , magic hammerla rpr yaptırıyorum. Bu sefer town atmıyor sıkıntı yok. Fakat 5sn de bir char duruyor yeniden kazmayı vuruyor. sonra yine duruyor yine kazmayı vuruyor. Sıkıntı yok maden durmuyor devam ediyor , fakat böyle devam edince drop cok azalıyor. Mesela 4 saatta 200 e ulaşıyorsa, 200 den sonra sabaha kadar 260 270 oluyor. Çözümü nedir bunun ? Bilen yardımcı olursa sevinirim. @DEVILCRAFT

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, vonknitzz yazdı:

DEATHKO MADEN 199 İTEM

Hayırlı geceler herkese. Bir sorum olucak. Maden yaparken high class scrool 199'un üstüne cıkınca town atıyor. Sundries satış kapatıyorum , magic hammerla rpr yaptırıyorum. Bu sefer town atmıyor sıkıntı yok. Fakat 5sn de bir char duruyor yeniden kazmayı vuruyor. sonra yine duruyor yine kazmayı vuruyor. Sıkıntı yok maden durmuyor devam ediyor , fakat böyle devam edince drop cok azalıyor. Mesela 4 saatta 200 e ulaşıyorsa, 200 den sonra sabaha kadar 260 270 oluyor. Çözümü nedir bunun ? Bilen yardımcı olursa sevinirim. @DEVILCRAFT

üstünde yer açarsan sorun olmaz 199dan sonra hata veriyordur koxp durdurmuyor madeni

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, DEVILCRAFT yazdı:

üstünde yer açarsan sorun olmaz 199dan sonra hata veriyordur koxp durdurmuyor madeni

hocam botun loglarına bakıyorum. Üzerinizdeki item 199 olduğundan maden durduruluyor yazıyor. Sundriest satış tikini kaldırdım. Magic hammer rpr ayarladım sıkıntı yok. Fakat bu seferde dediğim gibi 5sn de bir durup yeniden kazma vuruyor. Üstüm dolu değil bu arada

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

4 saat önce, vonknitzz yazdı:

199 olan itemi bankaya bıraktıktan sonra sıkıntısız durmadan yapıyor kazmayı. Ben sadece bankaya gitmesini istemeiedğim için çözüm arıyorum

Büyük ihtimal önceki sürümlerde 199+ olunca bankaya atsın diye ayar verildiği için öyle. Daha öncede 199 + olunca üstümüze gelmiyor boşa gidiyor diye 199 + olunca bankaya gitsin ayarlandiği için yapıyor.

199 kontrolu seçilebilir olmalı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Erhan666 yazdı:

Büyük ihtimal önceki sürümlerde 199+ olunca bankaya atsın diye ayar verildiği için öyle. Daha öncede 199 + olunca üstümüze gelmiyor boşa gidiyor diye 199 + olunca bankaya gitsin ayarlandiği için yapıyor.

199 kontrolu seçilebilir olmalı.

Başkan clan bank seçtim . town atıp townda clan bankasına madene dönüyor sıkıntısız. Fakat clan bankası tiki ayarları kaydettiğimde kayıtlı kalmıyor. char dc olup tekrar oyuna girdiğinde 199 item olduğunda sürekli town atıp bankaya atamadığı için geri dönüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...