Jump to content
  • Kaydol

Acme koxp dc sorunu

nouns
 Share

Önerilen Mesajlar

ACME KOXP DC SORUNU

Yeni Acme Koxpta Knight Kingdomda Son güncelleme ile birlikte , okçuyu hızlı atak ve atak hızı 150 de slota bıraktıgımda sürekli bazen 1 bazen 5 bazen 10dkda bir dc oluyor ,  normal pazar yaparken falan sıkıntı olmuyor sadece atak yaparken bıraktığımda var bu sorun son güncellemeden beridir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, nouns yazdı:

ACME KOXP DC SORUNU

Yeni Acme Koxpta Knight Kingdomda Son güncelleme ile birlikte , okçuyu hızlı atak ve atak hızı 150 de slota bıraktıgımda sürekli bazen 1 bazen 5 bazen 10dkda bir dc oluyor ,  normal pazar yaparken falan sıkıntı olmuyor sadece atak yaparken bıraktığımda var bu sorun son güncellemeden beridir.

güncelleme ile düzelttiklerimizi yazıyoruz atakla ilgili bir not yoksa dokunmamışızdır bile yani güncelleme ile alakası yok  150 ile atak hızımı olur resmen beni dc et diye koxpa ayar vermişsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, nouns yazdı:

Ben Zaten Uzun zamandır hep 150 atak hızında kullanıyordum , deathko güncellemesi geldikten sonra dc sorunu başladı knight kingdomda

skillerin hızları ile oynuyorlar server taraflı. sorunun kaynağı onlar yani bizim yapacağımız bir durum yok maalesef

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...