Jump to content
  • Kaydol

Bot hata vermeye başladı

Seren
 Share

Önerilen Mesajlar

Bot Hata Vermeye Başladı

Merhaba benim sorunum şu uzun zamandır botu kullanıyorum sorun yoktu ama son güncellemeden sonra atak harici bot çalışmıyor. inventoryi açınca anahtar deliği gibi şekiller var ilk 9  slot haricindeki hepsinde. format attım steam sildim kurdum yeni account açtım denedim olmadı. koxp olmadan girince sorun yok ama botla girince dediğim gibi anahtar deliği gibi şekil çıkıyo inventroy slotlarında ve bot çalışmıyor. Bir çözümü varmı bu durumun yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Seren yazdı:

Bot Hata Vermeye Başladı

Merhaba benim sorunum şu uzun zamandır botu kullanıyorum sorun yoktu ama son güncellemeden sonra atak harici bot çalışmıyor. inventoryi açınca anahtar deliği gibi şekiller var ilk 9  slot haricindeki hepsinde. format attım steam sildim kurdum yeni account açtım denedim olmadı. koxp olmadan girince sorun yok ama botla girince dediğim gibi anahtar deliği gibi şekil çıkıyo inventroy slotlarında ve bot çalışmıyor. Bir çözümü varmı bu durumun yardımcı olursanız sevinirim.

o yeni event yüzünden dolayı çıkan bir şey sorun teşkil etmez bot çalışır. botla alakası bile yok onun 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anladım ama ne yaptıysam çalıştıramadım botu rpr gidiyor ama yapmadan dönüyor çantadakileride satmıyor yeni bir ayar yapmakmı gerekiyor acaba çünkü bir anda çalışmamaya başladı sadece kutu topluyor ve atak yapıyor. steamde oynuyorum bu arada steamko bot bu hatayı veren. mage okçu ve priestte denedim ardream esland emc tüm haritalarda denedim ama olmadı @DEVILCRAFT yardımcı ol lütfen neden yapar böyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...