Jump to content
  • Kaydol
mrlast40

SteamKO [Eski] Speedybot steamko upgrade hatasi acil yardim

Önerilen Mesajlar

SPEEDYBOT STEAMKO UPGRADE HATASI ACİL YARDIM

İyi günler arkadaşlar steamkoda speedy botta upgrade yapamıyorum hata veriyor yardımcı olurmusunuz acil middle class 1. sıraya koyuyorum 1 tur bas diyorum cannot hatası veriyor olmuyor . En son sıraya koyuyorum yine cannot hatası veriyor lütfen acil bilgisi olan yardımcı olabilirmi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, mrlast40 yazdı:

SPEEDYBOT STEAMKO UPGRADE HATASI ACİL YARDIM

İyi günler arkadaşlar steamkoda speedy botta upgrade yapamıyorum hata veriyor yardımcı olurmusunuz acil middle class 1. sıraya koyuyorum 1 tur bas diyorum cannot hatası veriyor olmuyor . En son sıraya koyuyorum yine cannot hatası veriyor lütfen acil bilgisi olan yardımcı olabilirmi ?

sağ en altta koyacaksın scrollu sonra basabilirsin hocam ve ayrıca basacağın iteme göre scroll koymalısın aksi halde bir sorun olmaz çalışıyor upgrade

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@DEVILCRAFT  olmuyor işte anvilin yanındayım anvile 1 kez tıklıyorum sonra weapon breaker basıcam 1 sayfa aldım üstüme middle class da sağ en alta koydum fakat basmıyor sorun var ( The items required for upgrade does not match. ) diyor basmıyor. Reloqta atıyorum geliyor yok basmıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, mrlast40 yazdı:

@DEVILCRAFT  olmuyor işte anvilin yanındayım anvile 1 kez tıklıyorum sonra weapon breaker basıcam 1 sayfa aldım üstüme middle class da sağ en alta koydum fakat basmıyor sorun var ( The items required for upgrade does not match. ) diyor basmıyor. Reloqta atıyorum geliyor yok basmıyor.

weapon breaker haricinde normal bir item deneyip yazarmısın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

denedim şuandada chitin basmayı denedim bu seferde son slotta sc yok diyor ama son slotta sc var middle class item var.8 yakmalıklardada denedim 7 yakmalıklarlada denedim yinede son slotta sc yok diyor bu seferde.Yanlız olsa bile bana weapon breaker basması lazım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@DEVILCRAFT denedim şuandada chitin basmayı denedim bu seferde son slotta sc yok diyor ama son slotta sc var middle class item var.8 yakmalıklardada denedim 7 yakmalıklarlada denedim yinede son slotta sc yok diyor bu seferde.Yanlız olsa bile bana weapon breaker basması lazım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, mrlast40 yazdı:

@DEVILCRAFT denedim şuandada chitin basmayı denedim bu seferde son slotta sc yok diyor ama son slotta sc var middle class item var.8 yakmalıklardada denedim 7 yakmalıklarlada denedim yinede son slotta sc yok diyor bu seferde.Yanlız olsa bile bana weapon breaker basması lazım

tamamdır not aldım en kısa sürede düzeltiriz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...