Jump to content
  • Kaydol

Acme Koxp başlatılamadı !

desufres1
 Share

Önerilen Mesajlar

Acme Koxp Başlatılamadı !

Merhaba uzun zaman sonra private serverlara tekrardan döndüm. Deathkoda başladım fakat koxpla bir türlü giriş yapamadım. Uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası alıyorum sürekli. Hata kodu 0xc0000000022 tarzı birşey. Setupu daha dün akşam indirdim kurdum bir problem yok. Oyuna normal olarak giriş yapabiliyorum fakat koxp kullanmaya kalkınca giremiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, desufres1 yazdı:

Acme Koxp Başlatılamadı !

Merhaba uzun zaman sonra private serverlara tekrardan döndüm. Deathkoda başladım fakat koxpla bir türlü giriş yapamadım. Uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası alıyorum sürekli. Hata kodu 0xc0000000022 tarzı birşey. Setupu daha dün akşam indirdim kurdum bir problem yok. Oyuna normal olarak giriş yapabiliyorum fakat koxp kullanmaya kalkınca giremiyorum.

destek için skype üzerinden ulaş bana çözeriz hızlıca

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Daha önceden ufak bir tartışma yaşadığımız için skype üzerinden isteğimi kabul etmedin sanırım nedenini tam bilmiyorum. Fakat biraz uğraştıktan sonra sorunu çözdüm. Koxpu oyunun içine atıp çalıştırmaya uğraşıyordum. Fakat koxpu yeni bir klasörün içine çıkartıp sadece oyunun exesini göstermek yeterli oluyormuş. Bu sorunu yaşayan arkadaşların bilgisine..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

On 30.04.2018 at 22:38, DEVILCRAFT yazdı:

destek için skype üzerinden ulaş bana çözeriz hızlıca

İlgin için teşekkürler. Başka bir sorunla karşındayım. Oyun içinde ms kasmaya calısıyorum oto pet var. Legal olarak genie ile atak yaptırıyorum.Sorun şu ; koxp petin topladıgı çör çöp itemi yakabilir mi yani çöpe atabilir mi ? Çöp toplamaması için her türlü ayarı yaptım fakat sorunun çözümüne dair birşey bulamadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...