Jump to content
  • Kaydol

Hata, Giriş Yapamıyorum. (ie Kaynaklı)


karafen12
 Share

Önerilen Mesajlar

Hata, Giriş Yapamıyorum. (IE Kaynaklı)

merhaba, fotoğrafta görüldüğü gibi bir hata alıyorum. yaklaşık 3aydır devilcrafty kullanmıyordum. Dün indirip girmeye çalıştığımda bu hatayla karşılaştım. Internet explorer üzerinden ne foruma ne de launcher aracılığıyla oyuna girebiliyorum. Chrome'dan foruma giriyor ama IE'den resimdeki hatayı alıyorum. Bu sadece devilcrafty'e özel bir hata değil birkaç sitede de aynı hatayı alıyorum. Sorunu tam olarak anlamış değilim, birçok yöntem denedim fakat hiçbiri işe yaramadı. Daha önce bu hatayı alan var mı? Herhangi bir çözüme ulaştı mı? Yardım ederseniz sevinirim.

y0bn5M.png6J36Pk.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, TRajedy yazdı:

forumdan ban yemişsin Tarayıcının Geçmişini sil

Edit : salaklığımdan ban yedim

forumla alakalı bir durum değil, daha geniş kaynaklı IE ile alakalı bir durum var. Ulaşamadığım başka siteler de var.(remotemouse.net mesela) Çözümle alakalı bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, aktay28 yazdı:

Şuan giriş yap dediğin zaman giriş yapmıyormu?

hayır hiçbir şekilde giremiyorum. İki masaüstüm var; ikisinde de aynı hatayı alıyorum. Sorun büyük ihtimalle ağ ve internetim ile alakalı olabilir ancak bir türlü sonuç elde edemedim, birçok yöntemi denedim. Pes etme durumundayım artık..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

  • 3 weeks later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...