Jump to content
  • Kaydol
sefamutlu55

[Eski] Acme Güncelleme Isteği - Sürekli Banned - Deathko

Önerilen Mesajlar

Acme Güncelleme İsteği - Sürekli Banned - DeathKO

Sayın Devilcraft yetkilileri;

Deathko da son gelen güncelleme ile birlikte artık sürekli banned yiyoruz. Proxy kullanmıyorum. Multi kullanıyorum ama yeni char açıyorum hiç bişe açmadan 2 dakika sonra ban.

Acaba güncellemeyle birlikte acme bot bişeylere mi yakalanıyor. Düşünmeden edemiyorum. Bugün 10 tane char açtım 10 taneside 15 lvl olmadan ban yedi. Hepsini aralıklarla açtığım halde. 

Birini kasmaya çalışıyorum ban. Diğerini açıp kasmaya çalışıyorum ban. Araştırırsanız çok memnun olurum.

İyi çalışmalar dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1- Modem resetle
2- Koxpların içindeki hddserialleri sil yeniden girişinde tekrar oluşturacak otomatik olarak.
3- Üyelikleriini telefonunun internetinden al

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne Yaparsan Yap Deathko'da Kospla girdiğin Her Char Log'lara Thirty Party tool Olarak Kırmızı YazıyLa , Uyarı Verior Acme'nin Kendi güncellemesi bu , Yani ban yememem gibi bir ihtimalin yok. Sürekli Log'ları kayıt Eden Sunucu Sahibi var. GmXMas Maden bile yapsan görüorlar yapacak bişi yok :) Ban Yemeye Devam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Senin koxpla girdiğini anlama ihtimali yok. Launcher den de girsen aynı log geçiyor kayıtlara. Ama Oyuna güncelleme atmadan girersen, skill cooldown ile oynarsan, 1 saniye arayla fragment & upgrade yaparsan, Uzaktan oto loot açarsan anlaşılıyo ve arkadaşın dediği gibi ban yemiş bi HDD varsa onları sürekli kontrol ediyolar. Şuan HDD serial i değiştim ve herhangi bi sorun yok bakalım ilerleyen saatlere doğru görücez. Diğer türlü oyuna girer girmez oto ban yiyodum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kayıt olurken aynı ip üzerinden çok char açmayın eğer bir tanesi ban yerse diğerlerini de o kayıt olunan ip üzerinden bulabilirler.
Otomatik ban atmıyorlar sadece koxperların yapabileceği davranışları arıyorlar ( her şeyin kaydını tutuyorlar ) bir yerden sonra bezecekler elbette

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

Kayıt olurken aynı ip üzerinden çok char açmayın eğer bir tanesi ban yerse diğerlerini de o kayıt olunan ip üzerinden bulabilirler.
Otomatik ban atmıyorlar sadece koxperların yapabileceği davranışları arıyorlar ( her şeyin kaydını tutuyorlar ) bir yerden sonra bezecekler elbette

ip mi değiştim sıfırdan char açtım , ilk defa koxpla girecektim. girdim oyuna elle kasıp charı madene bıraktım. charda botu aktif bile etmedim çalıştır yapmadım yani. otomatik olarak 5 dk sonra banlandım...

gm le konuştum. otomatik banlandığını söyledi ve loglardan bana hangi client ile giriş yaptımı gösterdi. oyuna bağlandığım client ismi haliyle deathko ismi ile değişik olduğu için otomatik banlandı char. koxpuda yeni almıştım bi güzel elimde patladı. 

yani diyeceğim o ki acme server oto logluyor herşeyi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, sefamutlu55 yazdı:

Evet Şuanda Bot ile giriş yaptığım char yine ban yedi :D  Ne zaman ban yiyecek diye oturup bekliyorken :D  @DEVILCRAFT @aktay28

genel bir durum değil ayrıca acmenin güvenliği güncellenirse koxpla giriş yapamazsınız. güncellemede anticheatle alakalı bir şey yok ve ban durumu da yok belirteyim kimler ne kadar online kaç kişi online hepsini görüyorum sunucudan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...