Jump to content
  • Kaydol
Quadro

[Eski] Acme Koxp V2 Okçu Ayarları(beceremedim)

Önerilen Mesajlar

Acme Koxp v2 Okçu Ayarları(beceremedim)

Merhaba,

Ben ilk kez koxp kullanıyorum ve biraz bilgisizim. Okçu ayarları nasıl oluyor? Mesela koxp da genie durunca otomatik dursun diyor. Evet çok harika bir seçenek.

Elimle sağ üstten genie kapatıyorum fakat ne yazık ki hemen 1 sn içinde kendi yeniden başlıyor. bu durumda gm gelse genie kapatsa 1 sn de hemen açılıyor. bu durumda çok kolay bir şekilde ban yerim. acaba ayarları güzel bir şekilde anlatacak var mı?

Admin bey lütfen yardımcı ol.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Quadro yazdı:

Acme Koxp v2 Okçu Ayarları(beceremedim)

Merhaba,

Ben ilk kez koxp kullanıyorum ve biraz bilgisizim. Okçu ayarları nasıl oluyor? Mesela koxp da genie durunca otomatik dursun diyor. Evet çok harika bir seçenek.

Elimle sağ üstten genie kapatıyorum fakat ne yazık ki hemen 1 sn içinde kendi yeniden başlıyor. bu durumda gm gelse genie kapatsa 1 sn de hemen açılıyor. bu durumda çok kolay bir şekilde ban yerim. acaba ayarları güzel bir şekilde anlatacak var mı?

Admin bey lütfen yardımcı ol.

Ben Birazdan Video cekip Atarım Sana yardımcı olur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@demonstyl hocam lütfen videoyu bekliyorum. gm beni durdurduğunda genie de dursun tekrar başlamasın otomatik olarak yeter. yani belli etmeden ban yemeyelim. lütfen acil. 3 gündür göt korkusundan açamıyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...