Jump to content

1den Fazla çar Açilmiyor This is An Error in The Selected

Recommended Posts

2.0.2.4 iniyor yani son sürüm önceki sürüm olan 2.0.2.3 ü nasıl indiricem ve  bir önceki patchi ayarlıyorum derken kastettiginiz nedir(yani benim clientimde zaten son patch yüklü optionsdan geriye almam bir şey degiştirimi yada oyunu bastanmı kurayım ) detaylı bilgi verirseniz sevinirim

Bir saat önce, erozor888 yazdı:

2.0.2.4 iniyor yani son sürüm önceki sürüm olan 2.0.2.3 ü nasıl indiricem ve  bir önceki patchi ayarlıyorum derken kastettiginiz nedir(yani benim clientimde zaten son patch yüklü optionsdan geriye almam bir şey degiştirimi yada oyunu bastanmı kurayım ) detaylı bilgi verirseniz sevinirim

eski patch exe http://s7.dosya.tc/server6/4979jr/Maden1.rar.html

Bir saat önce, erozor888 yazdı:

bu patch dosyası mı anlamadım site ilgilileri neden cevap vermiyor onuda bilmiyorum ama siz biraz acık anlatır mısınız bu indirdigim şey nedir ve ne yapıcam

bu dosyanın içinde Data KnightOnline.exe ve server.ini var bunları multi açmak istediğiniz dosyanın içine atın 2.0.2.3 ile giriş yapın

2.0.2.3 linkini verirmisniz siteden son sürümü iniyor cünkü son surumden verdiginiz dosyayla  girincede file corrupted this program has been manipulated and maybe it's infected by a virus or cracked hatası veriyor

sorunum bu şekilde cozuldu oyuna girebiliyorum teşkkür ederim arkadaslarada yukardaki adımları izleyip çözmelerini tavsiye ederim  ama bu kullanıcı hatası olmayan bir durum ve 2günlük sürem boşa gitti bunun telafisinin yapılması gerek 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...